• NAGRODY DLA KLASY 2B

• 29.01.2019 14:54
        • W grudniu 2018 roku klasa 2B zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie kulinarnym „Ryba na wigilijnym stole” w ramach programu edukacyjno- żywieniowego „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”.

W nagrodę klasa otrzymała od organizatorów konkursu dwustronną fotościankę, 3 tablice edukacyjne i płócienne torby z logo MSC  dla każdego dziecka.
          Galeria: Nagroda dla 2b

Gratulacje dla 2B- wychowawca.

• KLASA 2B BAWI SIĘ, INTEGRUJE I HARTUJE

• 15.01.2019 09:34
        • Ruch na świeżym powietrzu w okresie zimowym nie tylko poprawia ogólny stan zdrowia, ale przyczynia się do lepszego samopoczucia, jest sposobem na pozytywne zmęczenie i dotlenienie – jednym słowem hartuje nasz organizm.

Dzieci uwielbiają takie zabawy, są radosne i szczęśliwe. W bieżącym roku szkolnym w grudniu i w styczniu uczestniczyły w 5 takich zajęciach. Liczą na sprzyjającą pogodę, która pozwoli na tego typu zajęcia. Zachęcamy innych – CZAS NA ŚNIEŻKI,  BAŁWANKI, SANKI,  NARTY,  ŁYŻWY……-  ruch to samo zdrowie!
          Galeria: Zima w 2b

Uczniowie klasy 2B z wychowawcą.