Baśniowy ambaras w JDK

24.04.2024 10:22
      23 kwietnia dzieci z grupy ,,Pszczoły"  i ,,Sowy " wraz ze swoimi wychowawczyniami zostały zaproszone do Jasielskiego Domu  Kultury na spektakl ,,Baśniowy ambaras". Przedstawienie zostało przygotowane przez dzieci i panie z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle  oraz uczniów i nauczycieli  Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaśle w ramach kampanii ,,Cała Polska czyta dzieciom ". Aktorzy świetnie zagrali swoje role, a piękne stroje, scenografia oraz efekty dźwiękowe sprawiły, że dzieci oglądały przedstawienie  z dużym zainteresowaniem. Po spektaklu poszliśmy  na spacer do parku. To było dla nas wszystkich bardzo emocjonalne przeżycie.

II Międzyprzedszkolny Turnieju o Zdrowiu

22.04.2024 11:20
      19 maja 2024 roku Ola i Adam z grupy Sowy wzięli udział w II Międzyprzedszkolnym Turnieju o Zdrowiu , który zorganizowało Przedszkole Miejskie nr 9 w Jaśle. W turnieju wzięły udział dwuosobowe drużyny z jasielskich przedszkoli.
      Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat dbania o zdrowie. W ośmiu konkurencjach każda drużyna zdobyła po dwa punkty. Na zakończenie turnieju dzieci otrzymały wspaniałe nagrody.
    • VI Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny “Kolorowa skarpeta w krainie baśni”.

05.04.2024 20:09
       Nadia z grupy Sowy odebrała nagrodę za udział w VI Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym “Kolorowa skarpeta w krainie baśni”. Gratulujemy !!!
      Dziękujemy serdecznie Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle za zaproszenie do konkursu 🥰

Talent przedszkolaka 2024

19.03.2024 18:33
      Nasze przedszkolaki Iga i Szymon z grupy Sówek wzięły dzisiaj udział w przeglądzie wokalno-tanecznym "Talent Przedszkolaka", prezentując piosenkę promującą zdrowy styl życia i sport.
      Ich żywiołowy, aktywny i radosny występ zachwycił publiczność, zdobywając uznanie wszystkich obecnych.
      Na zakończenie otrzymali nagrody a przedszkole pamiątkowy dyplom.
      Iga, Szymon, jesteśmy z Was dumni!!! Tak się rzeźbi charakter! 😍
      Ps. Chłopaki, dziewczyny! Ćwiczymy!!!

Przedszkolaki życzą Wesołych Świąt!

28.12.2023 09:12

Niezwykłe chwile dziś w przedszkolu! Nasze utalentowane dzieci z grupy Sowy, wystąpiły w urokliwych jasełkach, prezentując niezapomniane momenty świąteczne z szopki bożonarodzeniowej.To był magiczny dzień!

Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 12 życzą wszystkim najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia !