• Adopcja Serca – kontynuacja pomocy dla Princa.

• 13.11.2023 10:20
        • Dzięki otwartym sercom uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły w roku szkolnym 2023/2024 kontynuujemy pomoc dla naszego podopiecznego Yomba Ngouamegmi Juniora Princa, który uczęszcza do klasy 4 szkoły podstawowej na misji Balengou.

Dzięki naszemu wsparciu Junior Prince będzie kontynuował naukę w szkole, otrzyma niezbędne pomoce, dożywianie oraz opiekę medyczną.
        • Adopcja Serca- podziękowania od Carli

• 13.11.2023 10:08
        • Z radością informujemy, że jedna z naszych podopiecznych z misji Balengou Tchiegang T. Adrianna Carla dzięki naszej bezinteresownej pomocy ukończyła szkołę podstawową.
          Dziewczynka napisała do Nas list z podziękowaniami za okazane serce i wsparcie. Szkolne Koło Wolontariatu wraz z całą społecznością szkolną wspierało ją okazując pomoc duchową i materialną.
          Dziękujemy!!
          Pamiętajmy, że ,,dobro wraca ze zdwojoną siłą”.
          Klaudia Bora
        • Kiermasz bożonarodzeniowy

• 09.01.2023 14:54
        • Kiermasz Bożonarodzeniowy

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas ciepła, miłości i nadziei, a każdy moment poświęcony na tworzenie świątecznych ozdób i przygotowywanie domowych wypieków, potęguje ten klimat.

W tym roku w dniu 21 grudnia w naszej szkole odbył się Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Uczniowie, Nauczyciele oraz Rodzice włożyli wiele serca i pracy w przygotowania, zapewniając miłą, świąteczną atmosferę. Na kiermaszu można było zakupić przepiękne dekoracje bożonarodzeniowe, ozdoby świąteczne, stroiki, kolorowe bombki, krasnale, choinki z różnych materiałów oraz przepyszne domowe wypieki świąteczne.

Dochód ze sprzedaż przekazaliśmy dzisiaj na wspieranie dzieci zaadoptowanych przez naszą szkołę w ramach Adopcji Serca -11 letnia Adrianna Carla dzięki okazanej pomocy będzie mogliła kolejny rok uczęszczać do szkoły i korzystać z dożywiania oraz opieki medycznej.

Tegoroczny kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, a wszystkie zakupione dekoracje na pewno umilą nam przeżywanie tegorocznych Świąt Narodzenia Pańskiego.

W imieniu Dyrekcji ,Wolontariatu oraz Grona Pedagogicznego pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom, Uczniom , Nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej wspaniałej akcji i finansowo ją wsparli.

Opiekun Wolontariatu : Klaudia Bora