• Adopcja Serca - kontynuujemy dobre dzieło.

• 29.09.2021 21:21
        • Nowy rok szkolny to dla naszych uczniów kolejna okazja aby podać pomocną dłoń, okazać empatię i wsparcie dla naszych przyjaciół z Kamerunu.

7 letni Prince oraz 10 letnia Adrianna Carla dzięki okazanej pomocy będą mogli kolejny rok uczęszczać do szkoły i korzystać z dożywiania oraz opieki medycznej.

Ogromne zaangażowanie naszych uczniów, poczucie wspólnoty, tworzenie więzi oraz pozytywna atmosfera towarzysząca całej akcji była nam wszystkim bardzo potrzebna i wywołała wiele pozytywnych emocji.

Dziękujemy wszystkim uczniom ich rodzicom oraz nauczycielom za dar serca dla Adrianny i Princa.

Więcej informacji o Adopcji Serca na stronie: http://misje.michalitki.pl/adopcja-serca/

• Kontynuujemy dzieło Adopcji Serca

• 02.01.2021 14:28
        •

Mamy nowego podopiecznego na misji Balengou w Kamerunie. Jest nim mały chłopiec – Giorgi Daniel.  W tym roku szkolnym został zapisany do przedszkola do grupy – Maluchy. Dzięki naszemu wsparciu Giorgi będzie uczęszczał do szkoły, gdzie otrzyma wszystkie niezbędne pomoce, posiłek oraz pomoc medyczną w razie choroby.

Małgorzata Kowalska oraz uczniowie klasy 7B

• Adopcja Serca

• 17.09.2020 10:42
        • Z wielką radością pragniemy poinformować, że jedna z naszych podopiecznych z Kamerunu – Alexia dzięki naszej pomocy ukończyła szkołę podstawową. Przez trzy lata uczniowie klasy 7B wspierali Ją okazując pomoc duchową i materialną. W bardzo miłym liście, który do nas napisała podziękowała nam za okazane wsparcie. Zdecydowaliśmy, że będziemy kontynuować działo Adopcji Serca i już czekamy na kolejne dziecko, które będziemy mogli zaadoptować. Kosztuje nas to tak niewiele a pomoc, jaką niesiemy, jest ogromna.

Wychowawca klasy 7B – Małgorzata Kowalska

• Adopcja serca Adriany i Princa

• 26.09.2019 15:40
        •

Adopcja Serca

Dzięki otwartym sercom uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły podjęliśmy Adopcję Serca kolejnego dziecka. Prince to 6 letni chłopiec z Kamerunu, który dzięki naszemu  wsparciu finansowemu będzie mógł uczęszczać do szkoły, korzystać z dożywiania oraz opieki medycznej.

W Adopcji Serca od 3 lat wspieramy również Adriannę Carlę, która obecnie ma 9 lat. Z informacji które uzyskaliśmy wiemy, że Adrianna bardzo dobrze się uczy.

Cieszymy się, że Adrianna i Prince stali się częścią naszej szkoły pomimo dzielącej nas odległości.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za dar serca dla Adrianny i Princa.

• Serce dla Afryki.

• 24.09.2019 13:01
        • W ramach akcji charytatywnej „Adopcja serca” zorganizowaliśmy zbiórkę artykułów szkolnych  oraz innych dla dzieci z Afryki , pod nazwą „Serce dla Afryki”. Ponieważ wysyłka paczki jest dość kosztowna w ”tłusty czwartek” członkowie szkolnego wolontariatu rozprowadzali wśród uczniów pączki. Uzbieraliśmy kwotę 170 zł, która pokryje koszty wysyłki. Dziękujemy!
          Galeria: Serce dla Afryki