Solidarni z Ukrainą!

29.04.2022 12:21
      W miesiącu marcu i kwietniu, z inicjatywy Samorządu Szkolnego oraz uczniów starszych klas, przeprowadzona została akcja "Solidarni z Ukrainą". W kolejne piątki uczniowie klas siódmych i ósmych oraz przedstawiciele Samorządu Szkolnego sprzedawali galaretki, drożdżówki i ciasta. Całkowity dochód ze sprzedaży przekazali na pomoc Ukrainie. Kiermasz cieszył się zainteresowaniem wśród uczniów,którzy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli we wspólnej akcji. Za zebrane pieniądze zakupili produkty, które trafiły bezpośrednio do walczących na froncie o wolną Ukrainę, a także do rodzin ukraińskich mieszkajacych obecnie na naszym osiedlu.
      Wszystkim uczniom i rodzicom składamy podziękowania za zaangażowanie i dużą ofiarność.  Nasza akcja nadal będzie kontynuowana!

Spotkanie z egzotycznymi zwierzetami.

29.04.2022 11:28
      Każdy tydzień w naszym przedszkolu, to niesamowita przygoda. W ostatnim czasie poznawaliśmy na żywo różne  ,,Zwierzęta egzotyczne”.  Niektóre mozna było nawet dotknąc.
      Celem zajęć było rozpoznawanie i nazywanie wybranych zwierząt egzotycznych oraz poszerzenie wiedzy o ich życiu.

Przedszkolaki powitały wiosnę.

24.03.2022 13:24
      Na wiosnę czekali wszyscy. Wiosna niesie ze sobą słońce,ciepło, słoneczko, mamy wszyscy więcej energii do życia. Niesie ze sobą optymizm, nadzieję, radość. Dlatego tak chętnie celebrujemy pierwszy dzień wiosny. Co może być lepszym sposobem na powitanie wiosny niż wesoła piosenka?
      Zagadki, piosenki, zabawy to wszystko jest super, ale powitanie wiosny nie może się odbyć bez spaceru!

• Pyszności z naszej kuchni

09.02.2022 11:00
      Zapraszamy do naszej uaktualnionej galerii stołówkowych pyszności..
      W naszej przedszkolno-szkolnej stołówce kuchnia serwuje dania, które są smaczne, wyglądają pysznie a przede wszystkim są zdrowe. To dania tylko z ostatnich kilku dni... Pieczemy w piecu konwekcyjnym, gdyby ktoś miał miał wątpliwości że to smażone 😊 A zapachy... Mniam....