• Solidarni z Ukrainą!

• 29.04.2022 12:21
      • W miesiącu marcu i kwietniu, z inicjatywy Samorządu Szkolnego oraz uczniów starszych klas, przeprowadzona została akcja "Solidarni z Ukrainą". W kolejne piątki uczniowie klas siódmych i ósmych oraz przedstawiciele Samorządu Szkolnego sprzedawali galaretki, drożdżówki i ciasta. Całkowity dochód ze sprzedaży przekazali na pomoc Ukrainie. Kiermasz cieszył się zainteresowaniem wśród uczniów,którzy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli we wspólnej akcji. Za zebrane pieniądze zakupili produkty, które trafiły bezpośrednio do walczących na froncie o wolną Ukrainę, a także do rodzin ukraińskich mieszkajacych obecnie na naszym osiedlu.
        Wszystkim uczniom i rodzicom składamy podziękowania za zaangażowanie i dużą ofiarność.  Nasza akcja nadal będzie kontynuowana!