• Zapraszamy do naszego Przedszkola!

04.02.2021 14:22
      Infromacje o terminach rekrutacji w zakładce: Dokumenty - Rekrutacja PM 12

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAWIESZENIA ZAJĘĆ STACJONARNYCH W NASZYM PRZEDSZKOLU

28.01.2021 08:47

Drodzy Rodzice

Z uwagi na stwierdzone pozytywne wyniki testów na COVID-19 wśród pracowników Przedszkola Miejskiego w Jasle, wobec braku możliwości kontynuowania i zachowania ciągłości pracy w placówce,  Informuję, że dyrektor ZSM nr 1 w Jaśle w uzgodnieniu z organem prowadzącym i Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Jasle podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych
      we wszystkich grupach w dniach 28.01.2021 - 05.02.2021r.
      z powodu zagrożenia zdrowia dzieci wynikającego z zaktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Działania te mają na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Zarzadzenie_1-21_-_zawieszenie_zajec_PM12_-_28.01.pdf

Informacje: https://www.gov.pl/web/koronawirus/twoje-dziecko-zostalo-objete-kwarantanna-dowiedz-sie-jak-postepowac

ZASIŁEK OPIEKUŃCZY

Od 21 września 2020 r. zasiłek opiekuńczy na ogólnych zasadach

Jak podaje oficjalna strona ZUS za okres po 20 września 2020 r. nie przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy.
      W przypadku konieczności sprawowania opieki nad dzieckiem do lat 8 przysługuje zasiłek opiekuńczy na ogólnych zasadach określonych w ustawie zasiłkowej.

Poniżej zamieszczamy link do oświadczenia dla osób, które chcą skorzystać z zasiłku opiekuńczego

oświadczenie o sprawowaniu opieki nad dzieckiem w wieku do 8 lat

dyrektor
      Gabriela Zdunek-Gajda

Babciu, Dziadku - STO LAT!

25.01.2021 09:23
      Dzieci z grupy "Misie", "Biedronki" i "Plastusie" składają najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom.
      KOCHAMY WAS Z CAŁEGO SERCA! ŻYJCIE NAM 100 LAT!

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

04.12.2020 11:51
      Dnia 25.11.2020 r. w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Pluszowy miś, to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych zabawek, bywa najlepszym przyjacielem dzieci. Z okazji tego święta wszystkie grupy brały udział w spotkaniu czytelniczym online z Misiową Mamą. Dzieci bawiły się do piosenek o misiowej tematyce. Opowiadały o najpopularniejszych bajkowych misiach. W każdej grupie dzieci wykonały misia różnymi technikami plastycznymi.

" Pokochaj pluszowego misia, on przyjacielem dzieci jest..."

Przedszkolaki świetują Niepodległość!

10.11.2020 13:04
      11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Już od najmłodszych lat nasze przedszkole pielęgnuje i wdraża wartości patriotyczne, które towarzyszą człowiekowi całe życie.

Misie, Biedronki i Plastusie pokazują, że kochają swój kraj.
       Utrwaliły wiadomości o symbolach narodowych. Samodzielnie wykonały kotyliony. Ubrane na biało czerwono w ramach akcji "Szkoła do Hymnu" odśpiewały hymn państwowy.