CodeWeek 2020 w Przedszkolu

21.10.2020 10:41
      Nasze przedszkole bierze udział w Code Week 2020.
      EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób.
      Nauka programowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom, rozwijać wiedzę na temat działania technologii, a także zdobywać umiejętności w celu zgłębiania nowych pomysłów i opracowywania nowych innowacji.
      Misie, Biedronki i Plastusie wzięły udział w inicjatywach związanych z rozszyfrowywaniem zakodowanych obrazków, układaniem sudoku, układaniem kolorowych kubeczków wg kodu. Kodowanie to nie tylko wspaniała zabawa, ale i nauka.
      Za nami pierwsze zadania i zabawy z kodowaniem oraz pierwsze zdobyte certyfikaty.
      #CodeWeek2020

Dziękujemy rodzicom przedszkolnym!

31.08.2020 19:04
      Z całego serca dziękujemy za odpowiedzialną postawę naszych rodziców dzieci przedszkolnych i tak liczne przybycie na pierwsze zebranie organizacyjne przed nowym rokiem w przedszkolu. Zebranie odbyło się na wolnym powietrzu z  zastosowaniem środków ochrony osobistej.
      Omówilismy zasady bezpieczeństwa w naszym przedszkolu od 1 września, procedury przyprowadzania  dzieci do przedszkola,  organizacji pracy przedszkola w dobie pandemii.
      Jeszcze raz prosimy o przygotowanie dzieci do "nowej"  sytuacji w przedszkolu.
      Z każdym pytaniem mogą się państwo zwrócić zawsze  do nas telefonicznie (13 4469712) badź drogą mailowa zsm1@zsm1jaslo.pl
      Dobrze było Państwa widzieć.
      Wierzymy, że bedzie to dobry rok szkolny....

Drodzy Rodzice! Nasze przedszkole pracuje w oparciu o "Program wychowania przedszkolnego" autorstwa Wiesławy Żaby-Żabińskiej, Wioletty Majewskiej i Renaty Paździo. Został opracowany w oparciu o przepisy prawa oświatowego oraz obowiązującą podstawę programową wychowania przedszkolnego. Jest niezwykle bogaty w treści. Zawiera odniesienia do kompetencji kluczowych zawartych w Zaleceniach Parlamentu Europejskiego i Rady Europy. Został pozytywnie zaopiniowany przez Radę Pedagogiczną i włączony do przedszkolnego zestawu programów.
      Dyrektor wraz z wychowawcami .

Regulamin funkcjonowania Przedszkola w okresie pandemii

31.08.2020 15:23

"Regulamin funkcjonowania Przedszkola Miejskiego nr 12 w Jaśle w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2" obowiązujący od 1 września 2020 r.

Regulamin_bezpieczenstwa_w_okresie_pandemii_Covid_19_-__PM12.pdf.docx.pdf

OSWIADCZENIE-RODZICA-ZWIaZANE-ZE-ZGLOSZENIEM-DZIECKA-DO-PM_12.docx_(1).pdf

JAK PRZYGOTOWAĆ DZIECKO NA POWRÓT DO PRZEDSZKOLA W OKRESIE PANDEMII:

kilka-przydatnych-informacji-dla-rodzica-01092020-1598134127.pdf