• Piękna nasza Polska cała

• 21.01.2019 10:56
        • 17.01.2019 r. Wiktoria Byczek, Alicja Jandura, Julia Marszałek i Małgorzata Woźniak z grupy "Plastusie" wzięły udział w Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej "Piękna nasza Polska cała", który odbył się w JDK w Jaśle. Dziewczynki wykonały z sukcesem piosenkę pt. "Pierwsza Kadrowa"
          Piękna nasza Polska cała
        • Osiągnięcia uczniów naszej szkoły  w VII miejskim konkursie plastyczno-ekologicznym  ,,Eko-obserwator naszego miasta”
        • Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w VII miejskim konkursie plastyczno-ekologicznym ,,Eko-obserwator naszego miasta”

• 18.12.2018 15:13
        • Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie plakatu o tematyce ekologicznej prezentującego walory swojej miejscowości oraz rozbudzającego świadomość proekologiczną młodego pokolenia. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 7, Urząd Miasta w Jaśle oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.

Do konkursu miejskiego wyłoniono 4 prace – zgodnie z regulaminem: po 2 prace w każdej kategorii wiekowej (kl. I-III oraz IV-VIII) i każda z prac została nagrodzona lub wyróżniona:

Filip Prokop kl. II B - III miejsce w kat. kl. I-III

Patrycja Musiał kl. II A - wyróżnienie w kat. kl. I-III

Natalia Najbar kl. VII – II miejsce w kat. kl. IV-VIII

Katarzyna Biernacka kl.VII – wyróżnienie w kat. kl. IV-VIII.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał od Organizatorów dyplom oraz wartościowe nagrody rzeczowe. Wystawa pokonkursowa znajduje się w Jasielskim Domu Kultury.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom !!!

Galeria: Konkurs EKO

nauczyciel plastyki- Małgorzata Szewczyk

• Nagrody i wyróżnienie  w konkursie Jasło FotoEye
        • Nagrody i wyróżnienie w konkursie Jasło FotoEye

• 18.12.2018 15:07

• 13 grudnia br. w Urzędzie Miasta w Jaśle odbyło się wręczenie nagród z podsumowaniem III edycji konkursu fotograficznego „Jasło FOTOEye”.

Konkurs fotograficzny „Jasło FOTOEye” trwał 8 miesięcy (1 marca do 31 października br.). W tym czasie zostało zgłoszonych łącznie 269 zdjęć (I edycja – 230 zdjęć, II edycja – 257 zdjęć). Celem konkursu była promocja Jasła oraz przedstawienie w ciekawy i atrakcyjny sposób jego walorów, ale przede wszystkim rozwijanie kreatywności i pasji do fotografowania, nie tylko wśród mieszkańców Jasła.

Uczennica klasy VIIa

Gabriela Garbacik
          otrzymała 3 nagrody i 1 wyróżnienie,

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!