• "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"

• 19.11.2018 13:03
        • W Przedszkolu Miejskim nr 6 w Jaśle odbył sie XII Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna".
          Z naszego przedszkola w konkursie wzieli udział:  Antosia Gajda z grupy Biedronek i Norbert Gorczyca z grupy Plastusie. Dzieci otrzymały pamiatkowe dyplomy i nagrody.
          Gratulujemy pięknych prac!
          Galeria: Konkurs plastyczny
        • Nagrody w XII Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży !!!

• 19.11.2018 12:25
        •             Konkurs  adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz gimnazjów z powiatu jasielskiego i organizowany corocznie przez Jasielski Dom Kultury. W tym roku hasłem przewodnim konkursu było ,, Historia Polski pędzlem malowana". Łącznie napłynęło 212 prac z 32 szkół podstawowych.

Do konkursu przystąpiło ośmioro uczniów naszej szkoły z klas I-VII, w tym dwie uczennice znalazły się w gronie laureatów:

Aleksandra Setlak kl.VI - wyróżnienie w kat. klas IV-VI

Natalia Najbar kl.VII - nagroda –w kat. klas VII i gimnazja

Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom

i życzymy im dalszych sukcesów !!!

Małgorzata Szewczyk - nauczyciel plastyki

• Nagroda dla Laury Iossy w Ogólnopolskim Konkursie "REJS Z BIAŁO-CZERWONĄ "

• 26.10.2018 14:46
        • Laura Iossa - uczennica klasy IVA

nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

,,Słońce, woda i przygoda"

pod hasłem ,, REJS Z BIAŁO-CZERWONĄ "

Konkurs przebiegał pod honorowym Patronatem:

Wojewody Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie oraz Rzeszowskiego Okręgowego Związku Żeglarstwa

Na konkurs nadesłano 982 prace z placówek przedszkolnych, szkół podstawowych i Domów Kultury całej Polski, w tym 10 prac uczniów naszej szkoły. W gronie laureatów znalazła się Laura  Iossa , która otrzymała Nagrodę w kategorii klas III-IV. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 26 października 2018 roku w Rzeszowie.

Gratulujemy Laurze takiego wspaniałego osiągnięcia !!!!!!

• Eko-piosenki Misiów

• 22.10.2018 13:55
        • O ochronie przyrody i kwestiach związanych z ekologią śpiewały zdolne Misie w dniu 10 października 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle, w ramach XXII Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków „Eko piosenki z małej scenki”.

Zapraszamy do Galerii: Eko-piosenki z małej scenki
        • II  miejsce w zawodach o Puchar Burmistrza miasta Jasła
        • II miejsce w zawodach o Puchar Burmistrza miasta Jasła

• 23.09.2018 12:55
        • Tuz przed koncem wakacji odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza miasta Jasła
          Organizatorami zawodów byli Burmistrz miasta Jasła, MOSiR Jasło oraz Klub Sportowy SPEED Jasło.
          Uczeń naszej szkoły Hubert matiaszewski po raz kolejny osiagnał duży sukces i zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej.
          Gratulujemy!!!