• SUKCESY w XV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ" !!!

• 09.04.2019 14:02
        • 28 marca odbyła się kolejna edycja konkursu plastycznego organizowanego w Szkole Podstawowej Nr 2 w Jaśle. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice z klas IV-VII, które zgodnie z Regulaminem Konkursu, przez trzy godziny wykonywały prace w dowolnej technice plastycznej. Do konkursu licznie przystąpili uczniowie z województwa podkarpackiego.

W gronie laureatów znalazły się:

Laura Iossa - nagroda w kategorii klas IV

Aleksandra Setlak - wyróżnienie w katagorii klas VI

Katarzyna Biernacka - nagroda w kategorii klas VII

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas finału konkursu, który odbędzie się 25 kwietnia 2019 roku o godz. 13.30 w SP nr 2 w Jaśle.

Naszym uczennicom należą się ogromne gratulacje !!!!

Galeria: Moje spotkania z przyrodą

nauczyciel plastyki Małgorzata Szewczyk

• Wyniki  IX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego   „NASI SĄSIEDZI – podniebne wariacje”
        • Wyniki IX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „NASI SĄSIEDZI – podniebne wariacje”

• 29.03.2019 11:33
        •

Na podstawie nadesłanego protokołu wynika, że na konkurs wpłynęło 534 prace (360 z Polski oraz 174 ze Słowacji) - łącznie z 94 placówek.  Przyznano nagrody w trzech kategoriach wiekowych : 7-10 lat, 11-14 lat, 15-18 lat.

Praca uczennicy Małgorzaty Janik z kl. VA została zakwalifikowana do udziału w wystawie, co jest bardzo dużym wyróżnieniem. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 12.04.2019r w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie. Wszyscy uczestnicy, których prace zostały zakwalifikowane do wystawy, otrzymają dyplomy.

Serdecznie Gratulujemy Małgosi !!!!

nauczyciel plastyki Małgorzata Szewczyk

• Certyfikat #CODEWEEKPLCHALLENGE2018

• 15.03.2019 15:10
        • #CODEWEEKPLCHALLENGE2018 – podjeliśmy wyzwanie rzucone przez Ministra Cyfryzacji i włączyliśmy  się w inicjatywę Code Week 2018.
          Europejski Tydzień Kodowania Code Week 2018 był popularyzacją i promocją nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Celem było zorganizowanie jak największej liczby wydarzeń związanych z programowaniem dla możliwie największej liczby osób.

• III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,Poetyckie J..K..L”

• 11.03.2019 09:36
        • 8 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle odbył się IV Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Poetyckie J..K..L”. Młodzi miłośnicy żywego słowa, stanęli w szranki, by pokazać swoje zamiłowanie do literatury i sztuki scenicznej. Wysoki poziom, który reprezentowali przedstawiciele szkół podstawowych z powiatu jasielskiego, sprawi ł, że rywalizacja była godna mistrzów deklamacji.

Naszą szkołę reprezentowali:

Aleksandra Kmiecik-Goleń z klasy 7a
          Jakub Szot z klasy 8a.

Dzięki ich zaangażowaniu w pracę nad recytacją, zajęli ex aequo III miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.