• Osiągnięcia uczniów naszej szkoły  w VII miejskim konkursie plastyczno-ekologicznym  ,,Eko-obserwator naszego miasta”
      • Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w VII miejskim konkursie plastyczno-ekologicznym ,,Eko-obserwator naszego miasta”

• 18.12.2018 15:13
      • Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie plakatu o tematyce ekologicznej prezentującego walory swojej miejscowości oraz rozbudzającego świadomość proekologiczną młodego pokolenia. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 7, Urząd Miasta w Jaśle oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.

Do konkursu miejskiego wyłoniono 4 prace – zgodnie z regulaminem: po 2 prace w każdej kategorii wiekowej (kl. I-III oraz IV-VIII) i każda z prac została nagrodzona lub wyróżniona:

Filip Prokop kl. II B - III miejsce w kat. kl. I-III

Patrycja Musiał kl. II A - wyróżnienie w kat. kl. I-III

Natalia Najbar kl. VII – II miejsce w kat. kl. IV-VIII

Katarzyna Biernacka kl.VII – wyróżnienie w kat. kl. IV-VIII.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał od Organizatorów dyplom oraz wartościowe nagrody rzeczowe. Wystawa pokonkursowa znajduje się w Jasielskim Domu Kultury.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom !!!

Galeria: Konkurs EKO

nauczyciel plastyki- Małgorzata Szewczyk