• Bajkowy Dzień Przedszkolaka

• 20.09.2018 15:10
        • 20 września w swoje święto przedszkolaki z grupy Biedronki i Plastusie na zaproszenie Bajkowego Przedszkola uczestniczyły w integracyjnej zabawie z okazji Święta Przedszkolaka połączonego z akcją "Cała Polska czyta dzieciom". Przedszkolaki w bajkowych strojach Biedronek i Myszek uczestniczyły radośnie w interaktywnym spektaklu "Morskie Opowieści". Zabawa była doskonała!
          Galeria: Bajkowy dzień Przedszkolaka
          Dziekujemy Bajkowemu Przedszkolu za zaproszenie. heart
        • Myszki Miki i Myszki Minnie witają!

• 20.09.2018 15:06
        • W Dniu Przedszkolaka Plastusie zapraszają doswojego plastusiowego pamiętnika. Będziemy w nim umieszczać wszystko to, co robimy na codzień - nasze zabawy, naszą pracę, wspólne uśmiechy i radości.
          Będzie kolorwo i ciekawie !
          Zapraszamy do czytania i oglądania zdjęć.

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - grupa "Plastusie" jako Myszki Miki i Myszki Minnie . Galeria:  Pastusie witają!