• Kolejny sukces Dawida w XXIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki !!!

• 18.05.2018 13:33
        • Dawid Wojnarowicz - uczeń klasy VI zdobył kolejną nagrodę.
          Tym razem zdobył główną nagrodę w kategorii wiekowej kl.  IV-VI
          w XXIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki w Miejscu Piastowym.

W Głowience odbył się koncert galowy, w którym wystąpiło 14 laureatów wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach, spośród 120 uczestników.

Gratulujemy z całego serca i życzymy kolejnych sukcesów !

• Sukcesy w XIII Powiatowym Konkursie "Ojciec Święty Jan Paweł II przyjaciel młodych"

• 14.05.2018 11:10
        • 10 maja odbył sie finał  XIII Powiatowego Konkursu "Ojciec Święty Jan Paweł II przyjaciel młodych". Uczniowie mogli wykazać się w trzech kategoriach: recytatorskiej, wokalnej i plastycznej.
          Aż 5 uczniów z naszej szkoły zostało wyróżnionych w poszególnych kategoriach:
          Kategoria wokalna:
          I miesjce AlekSandra Setlak- kl. Va
          wyróżnienie- Dawid Wojnarowicz - kl. VIa
          Kategoria plastyczna:
          II miejsce: Laura Iossa z kl. IIIa
          II miesjce: Kinga Maksym z kl. VIIa
           Kategoria recytacja:
          Wyróżnienie:  Jakub Szot  z kl. VIIa.

Gratulujemy! Jestesmy z Was bardzo dumni!

• Nagrody w konkursie plastycznym  ,,KAŻDE DZIECKO JEST ZDOLNE  CZYLI JASIELSKA LIGA NAUKOWA Z LOTOSEM"
        • Nagrody w konkursie plastycznym ,,KAŻDE DZIECKO JEST ZDOLNE CZYLI JASIELSKA LIGA NAUKOWA Z LOTOSEM"

• 09.05.2018 09:21
        • 8 maja 2018 roku w Urzędzie Miasta Jasła odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego adresowanego do dzieci i młodzieży z jasielskich szkół i przedszkoli, który związany jest z realizowanymi projektami naukowo-badawczymi w tych placówkach.

W konkursie wzięły udział dwie uczennice z klasy IVA i ich prace znalazły się w gronie nagrodzonych w kategorii klas IV-VII:

Katarzyna Lisowska - III miejsce

Ida Lenar - wyróżnienie

Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczyła im Zastępca Burmistrza Miasta Jasła - Elwira Musiałowicz-Czech. Cieszymy się z osiągnięć naszych uczennic i serdecznie im  gratulujemy!

nauczyciel plastyki Małgorzata Szewczyk

Galeria: Każde dziecko jest zdolne

• Sukces Dawida w "Szkolnych Hitach"

• 26.04.2018 13:30
        • 24 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w XVIII Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego ,,SZKOLNE HITY" organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.