• Sukcesy uczniów w konkursie "Radosny Chrześcijanin"

• 30.05.2018 13:30
        • W dniu 24 maja 2018 roku w Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle (ojców Franciszkanów) odbyły się eliminacje do 5. edycji jasielskiego konkursu pt. „Radosny chrześcijanin”. Naszą szkołę reprezentowali:

• Kategoria 2 (klasy 1-3): Tomasz Krupa kl. 1a, Julia Bora kl. 3a
          • Kategoria 3 (klasy 4-5): Kinga Cichań kl. 4b, Aleksandra Setlak kl. 5a
          • Kategoria 4 (klasy 6-7): Aleksandra Kmiecik ks. 6a, Dawid Wojnarowicz kl. 6a

W kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce zajął Tomasz Krupa, a drugie Julia Bora.
          W kategorii nr 3 Kinga Cichań zajęła 2 miejsce, a Aleksandra Setlak 3 miejsce.
          Liderem w ostatniej kategorii był Dawid Wojnarowicz i zajął 1 miejsce.

Koncert finałowy odbędzie się 10 czerwca 2018 na jasielskim rynku o godz. 14.00.
          Wszystkich gorąco zapraszamy!
          Galeria: Radosny chrześcijanin.

• Nagrody w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ"!!!

• 29.05.2018 14:22
        • 15 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XIV edycji konkursu o zasięgu wojewódzkim ,,MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ". Dużym osiągnięciem dla naszych uczennic jest zdobycie aż trzech nagród:

Kinga Maksym - NAGRODA SPECJALNA w kategorii klas VII

Aleksandra Setlak - NAGRODA w kategorii klas V

Laura Yossa - WYRÓŻNIENIE w kategorii klas IV (obecnie uczennica kl. III A).

Specyfiką konkursu jest wykonanie swojej pracy ,,na żywo" podczas zorganizowanego pleneru malarskiego w budynku SP2 w Jaśle. W tym roku w jury zasiadali jasielscy malarze: Bogdan Samborski oraz Jan Kukułka.

Serdecznie gratulujemy!!!

nauczyciel plastyki Małgorzata Szewczyk

• Wyrożnienie dla Blanki w Konkursie plastycznym

• 23.05.2018 09:27
        • Blanka Smagacka- ucz. kl. Ib zdobyła
          wyróżnienie
          w miejskim konkursie plastycznym „Jasło w kolorach wiosny”.
          Celem konkursu była prezentacja twórczości dzieci, ukazująca piękno miasta Jasła wiosenną porą oraz propagowanie wśród najmłodszych walorów turystycznych Jasła.
          Gratulujemy !