• NIE” dla SMOGU w Jaśle!

• 21.03.2018 12:01
        • W dniu 15 marca, w Jasielskim Domu Kultury odbył się finał akcji „Spalanie śmieci zatruwa, szkodzi i szpeci”, na którym zgromadziło się prawie 400 dzieci z jasielskich szkół.
          Spośród nadesłanych 73 prac, komisja wybrała po trzy najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych: klasa I, Klasa II klasa III oraz nagrodziła wyróżnione prace.

Wśród sześciu wyróżnionych  prac z terenu miasta Jasła  wyróżnienie otrzymała praca uczennicy klasy 1a Malwiny Kopczy.

Uczniowie biorący udział w konkursie: Blanka Smagacka z klasy 1b ,Adaś  Jandura oraz Adaś Szopniewski  i Adaś Jandura z klasy 3b otrzymali pamiątkowe upominki

W JDK zorganizowana została wystawa prac przygotowanych przez dzieci.

Galeria: Nie! dla smogu w Jasle

Jesteśmy z was dumni!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę.

• „PORTRET MOJEGO KSIĄŻKOWEGO ULUBIEŃCA ”

• 15.02.2018 13:46
        •  Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle ogłosiła konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 jasielskich szkół podstawowych.

Z każdej szkoły można było wysłać maksymalnie 3 prace wykonane dowolną techniką.

Celem konkursu było:

- popularyzacja literatury dziecięcej,

- rozbudzanie naturalnej wrażliwości na piękno bajkowego świata,

- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej

- rozbudzanie inwencji twórczej.

Uczniowie z naszej szkoły zajęli czołowe miejsca i zostali nagrodzeni dyplomami oraz książkami.

I miejsce  - Laura Piekarz  z kl. 1B

II miejsce – Blanka Smagacka z kl. 1B

Wyróżnienie –Kacper Świątkowski z kl. 3B

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

• Nagroda w konkursie fotograficznym "Pejzaże dorzecza Wisłoki"

• 11.12.2017 12:32
        • Uczennica klasy VIa - Gabriela Garbacik została laureatem w konkursie fotograficznym organizowanym przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki .

Oceną nadesłanych prac zajął się zespół pracowników biura Związku Gmin Dorzecza Wisłoki, którym przewodniczył niezwykle utytułowany oraz doświadczony ekspert w dziedzinie fotografii Tomasz Kasprzyk– artysta Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej, członek Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej z siedzibą w Paryżu, członek Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego oraz Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego.

Podziękował on za organizację kolejnej edycji konkursu, który „nie tylko uczy wrażliwości na piękno, ale przede wszystkim pokazuje urokliwe zakątki naszego regionu i niesie przesłanie, abyśmy za wszelką cenę chronili przyrodę”.

Gabrysi gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów!

• Wyróżnienie w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym dla uczniów klas III

• 11.12.2017 12:15
        • 3-osobowa drużyna z klasy IIIb reprezentująca naszą szkołę w składzie :

Klaudia Jagielska

Wiktoria Miętus i

Wiktoria Woźniak

zdobyły wyróżnienie

i atrakcyjne nagrody za udział w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym dla uczniów klas III pod hasłem “Wszyscy wygrywamy gdy świat posprzątamy”, którego celem było zachęcanie do pogłębiania wiedzy z ekologii i ochrony środowiska.

Gratulujemy!