• Sukces Dawida w "Szkolnych Hitach"

• 26.04.2018 13:30
      • 24 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w XVIII Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego ,,SZKOLNE HITY" organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.

• Klasy młodsze reprezentowały: Weronika Różycka z kl. Ib oraz Katarzyna Schabińska z kl. III a, natomiast w starszej kategorii wystąpili: Aleksandra Setlak z kl. V oraz Dawid Wojnarowicz z kl. VI. W konkursie wzięły też udział: Jolanta Bora z kl. III a oraz Kinga Cichoń z kl. IVb jako reprezentantki Studia Wokalnego Artmus w Jaśle.

Do konkursu łącznie przystąpiło 68 wykonawców z powiatu jasielskiego, a swoim honorowym patronatem objęli go: Starosta Jasielski, Burmistrz Miasta Jasła oraz Wójt Gminy Jasło.

Dużym sukcesem jest zdobycie przez Dawida Wojnarowicza I miejsca (ex aequo z uczennicą ze Szkoły Podstawowej w Osobnicy), tym samym powtórzył on ubiegłoroczny werdykt jury. Bardzo cieszymy się z sukcesu Dawida i życzymy mu kolejnych laurów w dziedzinie muzyczno-wokalnej.

Galeria: Szkolne Hity