Dumni z naszych Przewodniczących!

29.03.2019 15:13

Rozpoczęła się trzecia kadencja Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła. Inauguracyjna sesja odbyła się 27 marca br. W Urzędzie Miasta Jasła, a jej obrady poprowadził Jakub Szot - uczeń klasy 8 naszej szkoły, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła ubiegłej kadencji

Wszyscy nowo wybrani młodzieżowi radni złożyli przyrzeczenie, obiecując godnie reprezentować jasielską młodzież. W głosowaniu tajnym radni wybrali również prezydium Młodzieżowej Rady.
      Przewodniczącą została Grażyna Schabińska - uczennica klasy 6 naszej szkoły !

W sesji uczestniczyli również Elwira Musiałowicz-Czech, zastępca Burmistrza Miasta Jasła, Henryk Rak przewodniczący Rady Miejskiej Jasła, Paweł Rzońca sekretarz Urzędu Miasta Jasła, Krystyna Sikora radna Rady Miasta Jasła oraz Aneta Kowalkowska animator Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła.

Młodzieżowa Rada Miejska Jasła/UMJ

Turniej Piłki Ręcznej dla dziewcząt i chłopców MRMJ

05.03.2019 11:13
      26 lutego 2019 r. odbył się Turniej Piłki Ręcznej dla dziewcząt i chłopców, organizowany przez Młodzieżową Radę Miejską Jasła, pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła. W Turnieju brało udział 5 drużyn dziewczyn i 4 drużyny chłopców z sześciu jasielskich szkół.
      Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!
      Galeria: Turniej MRMJ

Turniej Piłki Ręcznej MRMJ.

20.12.2018 21:38

Regulamin turnieju piłki ręcznej dziewcząt i chłopców dla klas VII i VIII szkół podstawowych oraz III klas gimnazjum, którego Organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miejska Jasła działająca przy Urzędzie Miasta Jasła. Turniej został objęty Patronatem Burmistrza Miasta Jasła.
      Regulamin_turnieju_pilki_recznej.docx
      Karta_zgloszeniowa_zalacznik_nr_1.docx
      Zgoda_rodzicow_na_udzial_w_turnieju_zalacznik_nr_2.docx

VI Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła II Kadencji

03.12.2018 14:26
      30 listopada 2018 r. odbyła się VI Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła II Kadencji. Obrady sesji prowadził Jakub Szot - Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła.
      W obradach uczestniczył Pan Ryszard Pabian, Burmistrz Miasta Jasła, Pani Elwira Musiałowicz-Czech  zastepca burmistrza oraz nauczyciel historii z Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle - Pani Aneta Kowalkowska, która objęła stanowisko animatora Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła.
      Na VI Sesji zostały podjęte uchwały dotyczące organizacji turniejów sportowych. Radni podzielili się na zespoły problemowe, oraz wybrali koordynatorów spośród każdej ze szkół.
      Galeria: https://photos.app.goo.gl/mfYwxDmo2s18dTx99