• Antosia laureatką XII Międzyprzedszkolnego Plastycznego Konkursu Europejskiego pod hasłem "EKO-EURO ZABAWKA"

• 10.05.2023 12:27
        • Antosia Pałasz z grupy "Plastusie" odebrała nagrodę za udział w konkursie "EKO-EURO ZABAWKA", zorganizowanym przez Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle. Tosia wykonała w przedszkolu (z niewielką pomocą pań), najpopularniejszą zabawkę, jaką bawią się od wieków szwedzkie dzieci, czyli konika z Dalarny. Tosi konik jest z masy porcelanowej, pięknie ozdobiony w tradycyjne wzory.
          Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu było połączone z głośnym czytaniem w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom". Uatrakcyjnieniem wydarzenia było przedstawienie o tematyce europejskiej w wykonaniu dzieci z Bajkowego Przedszkola.

Serdecznie gratulujemy Tosi !!!
        • Wyróżnienia w III Konkursie Plastycznym LAJKUJĘ, NIE HEJTUJĘ

• 25.04.2023 11:22
        • 20 kwietnia 2023 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu plastycznego ,,Lajkuję, nie hejtuję". Konkurs organizowany był przez Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Powiatową Komendą Policji w Jaśle oraz Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle i skierowany do uczniów z terenu powiatu jasielskiego w trzech kategoriach wiekowych:  klas IV - VI szkół podstawowych, klas VII - VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Celem konkursu była promocja bezpiecznego zachowania w Internecie, promocja tolerancji i postaw empatycznych a także rozwijanie twórczych pasji dzieci i młodzieży.
                          Do konkursu przystąpiły trzy uczennice naszej szkoły: Malwina Kopcza kl. 6A, Julia Gajoska kl. 6A oraz Blanka Smagacka kl. 6B.
                          Komisja konkursowa w składzie: mł. asp. Barbara Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, Magdalena Wójcik ze Starostwa Powiatowego w Jaśle, Justyna Maniak oraz Elżbieta Piórecka z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, po obejrzeniu łącznie 111 prac nadesłanych na III Konkurs Plastyczny LAJKUJĘ - NIE HEJTUJĘ wyłoniła zwycięzców, wśród których znalazły się dwie uczennice naszej szkoły.
          Malwina Kopcza z kl. 6a
          Blanka Smagacka z kl. 6b
          otrzymały wyróżnienia!
                          Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody wręczone przez Starostę Jasielskiego - pana Adama Pawlusia oraz Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle- panią Grażynę Leńczuk, którzy w swoich przemówieniach podkreślali znaczenie empatycznego zachowania w życiu codziennym a także w internecie.
           Gratulujemy Malwinie oraz Blance i zachęcamy do kolejnych wyzwań plastycznych!
          Małgorzata Szewczyk
        • Laureaci Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego "Kolorowa skarpeta w ogrodzie "

• 19.04.2023 15:00
        • Daria J. i Wiktor L. z grupy "Plastusie" laureatami Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego "Kolorowa skarpeta w ogrodzie "
          Organizatorem konkursu jest Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej o tematyce "Kolorowa skarpeta w ogrodzie" dotyczącej zagadnień związanych z uwrażliwieniem dzieci na problemy osób z niepełnosprawnością, związanych z obchodzeniem 21 marca Światowego Dnia Zespołu Downa. Daria i Wiktor bardzo się starali i pod czujnym okiem wychowawczyń oraz z ich niewielką pomocą wykonali techniką collage ciekawe, inspirujące prace plastyczne.
          Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w dniu dzisiejszym, w Bajkowym Przedszkolu. Było ono połączone z głośnym czytaniem w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom". Uatrakcyjnieniem wydarzenia było również przedstawienie o tematyce wiosennej.
          Daria i Wiktor otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.
          Serdecznie gratulujemy!
        • Ogólnopolski Turniej o Ruchu Drogowym

• 31.03.2023 12:03
        • W dniu 30.03. 2023 roku w Szkole Podstawowej Nr 11 w Jaśle odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowany przez Polski Związek Motorowy. Konkurs składał się z trzech części: test z zasad ruchu drogowego, udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pokonanie rowerowego toru przeszkód. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów szkół podstawowych w Jaśle. W tej edycji wzięli udział również uczniowie naszej szkoły z klasy VIa  w składzie Malwina Kopcza, Lena Chudy. Mateusz Chalibożek i Dominik Faryj.
          Gratulujemy.