• Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie  Zachowaj Trzeźwy Umysł.

• 06.12.2022 11:31
        • 2 uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione w ogólnopolskim konkursie  Zachowaj Trzeźwy Umysł. Hasłem tegorocznej edycji brzmiało „Nie czas na nudę!”. Wręczenie nagród odbyło się sali audytoryjnej GENu.

Wyróżnienie otrzymały: Patrycja Musiał z kl. 6a oraz Katarzyna Schabińska z kl. 8a

Wyróżnienia, które  przyznała kapituła Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy  Radiowych, wręczał laureatom Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

GRATULUJEMY!!!

• DYKTANDO PATRIOTYCZNE

• 15.11.2022 09:54
        • 8 listopada uczniowie  naszej szkoły  wzięli udział w dyktandzie zorganizowanym z okazji Święta Niepodległości. Celem konkursu było doskonalenie przez uczniów umiejętności poprawnej pisowni, z uwzględnieniem nazw własnych związanych z historią odzyskiwania niepodległości przez Polskę, a także popularyzacja wiedzy na temat poprawnej polszczyzny oraz wiedzy z zakresu kultury i historii narodowej.  Spośród osiemnastu uczestników wyłoniono najlepszych. Nagrody i dyplomy wręczono podczas uroczystej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

WYNIKI DYKTANDA PATRIOTYCZNEGO

Klasy V-VI