• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.

• Maria Kasprzyk
        • I edycja Konkursu Gastronomicznego dla szkół podstawowych · Local round · 2023/2024

• Kacper Żyra
        • Michał Baumgartner

• Wyróżnienie
        • IV Powiatowy Konkurs Plastyczny "Lajkuję- nie hejtuję" · Local round · 2023/2024
        • Wiktoria Stygar

• Konkurs plastyczno-literacki “Rosnę Zdrowo!” · krajowy · 2023/2024
        • Sukcesy w konkursie plastyczno-literackim “Rosnę Zdrowo!”
          To już kolejna edycja ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, w której nasza szkoła bierze udział.
          Trzy uczennice naszej szkoły zostały laureatkami w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim “Rosnę Zdrowo!”:
          Lena Podlasek z kl. 4a,
          Wiktoria Stygar z kl. 6a
          oraz Malwina Kopcza z kl. 7a
          Wręczenie nagród odbyło się uroczyście na płycie rynku miasta podczas wydarzenia organizowanego przez Urząd Miasta Jasła ”Rewitalizacja w jesiennym plenerze”.
          Wyróżnienia przyznała kapituła Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych, a nagrody uczennicom wręczył sekretarz miasta Jasła pan Paweł Rzońca
        • Lena Podlasek

• Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Zachowaj Trzeźwy Umysł
          To już kolejna edycja ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł , w której nasza szkoła bierze udział.

Laureatkami zostały :

Lena Podlasek z kl. 4a,Wiktoria Stygar z kl. 6a,oraz Malwina Kopcza z kl. 7a

• Malwina Kopcza

• Konkurs plastyczno-literacki “Rosnę Zdrowo!” · krajowy · 2023/2024
        • Sukcesy w konkursie plastyczno-literackim “Rosnę Zdrowo!”
          Lena Podlasek z kl. 4a,
          Wiktoria Stygar z kl. 6a
          oraz Malwina Kopcza z kl. 7a
        • Liliana Gorczyca

• Laureatka
        • Konkurs plastyczny Bezpieczne Wakacje 2023 · regionalny · 2023/2024
        • Michał Baumgartner

• Konkurs plastyczny Bezpieczne Wakacje 2023 · regionalny · 2023/2024
        • Aleksander Sanocki

• Wyróżnienie
        • VII edycja Wojewódzkiego Konkursu "Jesienią góry są najszczersze" · regionalny · 2023/2024
        • Maja Warchoł

• Antoni Pytlowany

• Mistrz Szkoły w tabliczce mnożenia
        • XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - konkurs szkolny · szkolny · 2023/2024
        • Iga Felkiel

• IV edycja konkursu Zbiórka zużytych baterii. · City round · 2022/2023
        • 22 czerwca w Jasielskim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanieXIV edycji konkursu Zbiórka zużytych baterii. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, chętnie przyłączyli się do proekologicznej akcji. I miejsce zajęła Iga Felkiel z klasy IIIa, II miejsce Maciej Mitrut z klasy Va, III miejsce Blanka Smagacka z klasy VI b.
          Pamiętajmy, że baterie to odpady niebezpieczne. Chemikalia użyte do produkcji baterii mają silne działanie toksyczne dla organizmów żywych. W przypadku dostania się ich do organizmu, wraz ze skażoną wodą lub żywnością, mogą doprowadzać do ciężkich i przewlekłych chorób, dlatego tak ważna jest ich odpowiednia utylizacja. Bierzmy przykład z naszych uczniów i nie wyrzucajmy baterii do zwykłego kosza na śmieci.
        • Maciej Mitrut

• Blanka Smagacka

• III miejsce
        • Blanka Smagacka