• Wyróżnienia w III Konkursie Plastycznym LAJKUJĘ, NIE HEJTUJĘ

• 25.04.2023 11:22
      • 20 kwietnia 2023 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu plastycznego ,,Lajkuję, nie hejtuję". Konkurs organizowany był przez Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Powiatową Komendą Policji w Jaśle oraz Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle i skierowany do uczniów z terenu powiatu jasielskiego w trzech kategoriach wiekowych:  klas IV - VI szkół podstawowych, klas VII - VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Celem konkursu była promocja bezpiecznego zachowania w Internecie, promocja tolerancji i postaw empatycznych a także rozwijanie twórczych pasji dzieci i młodzieży.
                        Do konkursu przystąpiły trzy uczennice naszej szkoły: Malwina Kopcza kl. 6A, Julia Gajoska kl. 6A oraz Blanka Smagacka kl. 6B.
                        Komisja konkursowa w składzie: mł. asp. Barbara Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, Magdalena Wójcik ze Starostwa Powiatowego w Jaśle, Justyna Maniak oraz Elżbieta Piórecka z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, po obejrzeniu łącznie 111 prac nadesłanych na III Konkurs Plastyczny LAJKUJĘ - NIE HEJTUJĘ wyłoniła zwycięzców, wśród których znalazły się dwie uczennice naszej szkoły.
        Malwina Kopcza z kl. 6a
        Blanka Smagacka z kl. 6b
        otrzymały wyróżnienia!
                        Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody wręczone przez Starostę Jasielskiego - pana Adama Pawlusia oraz Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle- panią Grażynę Leńczuk, którzy w swoich przemówieniach podkreślali znaczenie empatycznego zachowania w życiu codziennym a także w internecie.
         Gratulujemy Malwinie oraz Blance i zachęcamy do kolejnych wyzwań plastycznych!
        Małgorzata Szewczyk