Baśniowy ambaras w JDK

24.04.2024 10:22
      23 kwietnia dzieci z grupy ,,Pszczoły"  i ,,Sowy " wraz ze swoimi wychowawczyniami zostały zaproszone do Jasielskiego Domu  Kultury na spektakl ,,Baśniowy ambaras". Przedstawienie zostało przygotowane przez dzieci i panie z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle  oraz uczniów i nauczycieli  Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaśle w ramach kampanii ,,Cała Polska czyta dzieciom ". Aktorzy świetnie zagrali swoje role, a piękne stroje, scenografia oraz efekty dźwiękowe sprawiły, że dzieci oglądały przedstawienie  z dużym zainteresowaniem. Po spektaklu poszliśmy  na spacer do parku. To było dla nas wszystkich bardzo emocjonalne przeżycie.

Wycieczka Pszczółek do Krosna

17.04.2024 09:37
      Nasze Pszczółki odwiedziły Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.
      Rozpoczęliśmy od obejrzenia eksponatów szklanych - kielichy, wazony, szklanki, zwierzątka i wiele innych przedmiotów , które można zakupić jako pamiątki.
      Przy piecu hutniczym przedszkolaki zobaczyły na własne oczy jak szklane przedmioty powstają w rękach doświadczonych hutników. W naszym przypadku był to żółw.
      Dzieci miały okazję malować na szkle. Wybrały samodzielnie obrazki, które przeniosły na kawałek szkła. Przy użyciu odpowiednich narzędzi powstały piękne prace , które zabrały do domu.
      Pod okiem hutników wybijały szklane medale, co było dużym przeżyciem.
      Po zdobyciu nowych doświadczeń i wiadomości przyszedł czas na relaks.
      Dużo radości dostarczyła dzieciom fontanna, wokół której biegały po krośnieńskim rynku, korzystając z pięknej wiosennej pogody.
      Najbardziej wyczekiwana była zabawa w Smyku - jasielskiej sali zabaw.
      Pszczółki miło spędziły dzień. Taka wycieczka to wspaniały sposób na atrakcyjne spędzanie czasu.
    • VI Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny “Kolorowa skarpeta w krainie baśni”

05.04.2024 20:10
      Krzysiu z grupy Pszczółek odebralł nagrodę za udział w VI Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym “Kolorowa skarpeta w krainie baśni”. Gratulujemy !!!
      Dziękujemy serdecznie Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle za zaproszenie do konkursu 🥰

Pierwsza pomoc w naszym przedszkolu.

22.03.2024 07:59
      W naszym przedszkolu dzieci uczyły się pierwszej pomocy podczas pokazu prowadzonego przez tatę jednego z przedszkolaków, który jest ratownikiem medycznym. Podczas wydarzenia dzieci miały okazję korzystać z fantomów, na których praktykowały techniki udzielania pomocy.
      To innowacyjne podejście do edukacji przedszkolaków przyczynia się do zwiększenia świadomości zdrowotnej już od najmłodszych lat. Bardzo dziekujemy panu Gorczycy za wspaniałą lekcję dla naszych dzieci.

Wigilia u Pszczółek

28.12.2023 09:45
      Niezwykłe chwile w przedszkolu w czasie wigilii przedszkolnej! To był magiczny dzień!