• Wycieczka Pszczółek do Krosna

• 17.04.2024 09:37
      • Nasze Pszczółki odwiedziły Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.
        Rozpoczęliśmy od obejrzenia eksponatów szklanych - kielichy, wazony, szklanki, zwierzątka i wiele innych przedmiotów , które można zakupić jako pamiątki.
        Przy piecu hutniczym przedszkolaki zobaczyły na własne oczy jak szklane przedmioty powstają w rękach doświadczonych hutników. W naszym przypadku był to żółw.
        Dzieci miały okazję malować na szkle. Wybrały samodzielnie obrazki, które przeniosły na kawałek szkła. Przy użyciu odpowiednich narzędzi powstały piękne prace , które zabrały do domu.
        Pod okiem hutników wybijały szklane medale, co było dużym przeżyciem.
        Po zdobyciu nowych doświadczeń i wiadomości przyszedł czas na relaks.
        Dużo radości dostarczyła dzieciom fontanna, wokół której biegały po krośnieńskim rynku, korzystając z pięknej wiosennej pogody.
        Najbardziej wyczekiwana była zabawa w Smyku - jasielskiej sali zabaw.
        Pszczółki miło spędziły dzień. Taka wycieczka to wspaniały sposób na atrakcyjne spędzanie czasu.