• Zabawa Andrzejkowa

• 03.12.2018 13:30
        • 30 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Andrzejki. Tego dnia dzieciom dopisywały humory i chętnie uczestniczyły we wspólnych zabawach. Atrakcjami spotkania były: wróżby, konkursy i zabawa przy muzyce. Przedszkolaki poznały andrzejkowe tradycje, później rozpoczęły się tańce przeplatane andrzejkowymi wróżbami. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, tego dnia w całym przedszkolu zagościł radosny i wyjątkowy nastrój.
          Galeria: Andrzejki w przedszkolu
        • Biedronki w pijalni czekolady

• 28.11.2018 13:26
        • Biedronki- wycieczka autokarowa do pijalni czekolady w Korczynie. Poznanie procesu produkcji czekolady, degustacja różnych rodzajów czekolad, mini seans filmowy "szlakiem czekolady".
          Galeria: Fabryka czekolady

• Cała Polska czyta dzieciom - Biedronki

• 23.11.2018 14:07
        •  Grupa przedszkolna Biedronki w dniu wczorajszym podjęła niezwykłego gościa: panią Ewę  -naszą wicedyrektor.
           Dzieci z wielką uwagą wsłuchiwał się w treść bajki pod tytułem: Księżycowy spacer, którą przeczytała pani Ewa.  Następnie wykonały prace plastyczne w oparciu o treść usłyszanej bajki.
          Jedna z prac została podarowana Pani Ewie.
          Galeria: Cała Polska czyta dzieciom

• Jesienne spotkanie Biedronek z rodzicami

• 19.11.2018 09:25
        • 09.11.2018 r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. "Jesienne spotkanie". Dzieci recytowały wiersze o jesieni, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały przedstawienie pt."Jesień u fryzjera". Odczytywały wyrazy metodą Glena Domana, która jest realizowana w grupie drugi rok. Wspólnie z rodzicami wykonały prace pt. "Jesienne parasole" techniką collage. Spotkanie i wspólna praca z rodzicami sprawiła dzieciom wiele radości.
          Galeria: Jesienne spotkanie Biedronek z rodzicami