• Dzień pizzy u Biedronek i Plastusiów

• 25.02.2019 18:34
        • Dzieci z grupy Biedronki i Plastusie obchodziły Dzień Pizzy. Po ciekawej prezentacji multimedialnej same tworzyły nietuzinkowe pizze  wykorzystując plastelinę i farby, miały przy tym wiele radości i frajdy a przy okazji mogły rozwijać  kreatywność  I wyobraźnię. Smacznym zakończeniem tego święta była degustacja pizzy.
          Galeria: Dzień pizzy
        • Zabawy i ćwiczenia logopedyczne

• 01.02.2019 10:59
        • W ramach zajęć koleżeńskich w dniu 30.01.2019 r. w grupie „Biedronki” odbyły się zajęcia logopedyczne na temat „Logogłoski”- zabawy i ćwiczenia logopedyczne przygotowujące do prawidłowej realizacji głosek.
          Głównym celem zajęć było doskonalenie wyrazistego mówienia poprzez usprawnianie narządów artykulacyjnych. Dzieci z wielkim zaangażowaniem brały udział we wszystkich zabawach, a przy tym świetnie się bawiły.
          Galeria: Zabawy i ćwiczenia logopedyczne
        • Z górki na pazurki

• 24.01.2019 11:21
        • 18 stycznia Biedronki korzystały z uroków zimy :)

"Dziś na saneczkach pisk i śmiech
          gdy zjeżdżasz z górki wstrzymaj dech
          nie bój się zjazdu, nie bój się nic
          pędź po pagórkach hyc, hyc, hyc..."
          Galeria: Z górki
        • Witaj Mikołaju!

• 07.12.2018 13:18
        • 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość Mikołaj. Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa i wypatrywały przez okno nadchodzącego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi przygotowane piosenki, a później zaprosiły do wspólnej zabawy. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.
          Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!
          Galeria: Mikołaj w przedszkolu.