Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę!

25.10.2017 10:04
      Wyobraź sobie, że budząc się każdego dnia nie masz pewności czy cały Twój świat nie runie w gruzach? Przerażające, prawda? A tak wygląda właśnie obraz wojny. Z pewnością nie jest to miejsce dla dzieci. Strach, głód, niepewność… Te odczucia towarzyszą każdego dnia dzieciom żyjącym w Syrii. Niestety ich sytuacja może się pogorszyć, gdyż zbliża się zima. Pozbawione domów, ciepłych ubrań i opieki mogą nie przetrwać tego czasu. Ich los jest w naszych rękach. Przyłącz się do akcji UNICEF i spraw, aby dzieci w Syrii przetrwały zimę!

Biorę udział w akcji szkolnej Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę!

Szczegóły wkrótce!

Materiał filmowy dotyczący sytuacji dzieci ofiar konfliktu w Syrii znajduje się pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=srQljlB8T4g&feature=youtu.be
      Zachęcamy do zapoznania z filmem.
    • Góra Grosza - Podziękowanie dla szkoły

13.06.2017 20:46

Dziękujemy wszystkim uczniom za każdy grosik!

Podsumowanie akcji Góra Grosza

17.05.2017 15:50

Szkolne koło wolontariatu włączyło się w ogólnopolską akcję Góra Grosza.

Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Z pojedynczych grosików udało nam się zebrać prawdziwą Górę Grosza.

W akcję włączyła się cała szkoła.

W tym roku udało nam się zebrać 436,75 zł

Dziękujemy wszystkim uczniom za każdy grosz.

"Dzieci-dzieciom" przedszkolna akcja charytatywna

17.05.2017 15:44

Już po raz siódmy w Przedszkolu Miejskim nr 12 została zorganizowana akcja charytatywna "Dzieci-dzieciom" dla dziecięcej biblioteki szpitalnej w naszym jasielskim szpitalu.  Mamy nadzieję, że przekazane książeczki wywołają wiele radości i uśmiechu na buziach chorych dzieci.

Galeria zdjęć:https://goo.gl/photos/DcrDLYLhY7A9NzAU9

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom i za ofiarność i zaangażowanie w akcję. Małym pacjentom, życzymy dużo zdrowia.