• Misiowe przedszkole - dzień 42

• 25.05.2020 22:06
        • Jutro Dzień Mamy! Postaraj się, aby cały był wypełniony niespodziankami, całuskami, przytuliskami i uśmiechami.
          Jeśli potrafisz: przygotuj śniadanko dla mamy, wyczaruj dla mamusi domowy salon piękności i zrób jej piękny makijaż, wręcz laurkę.
          Powiedz Mamusi za co ją kochasz, a na dobranoc opowiedz jej piękną bajkę
        • Misiowe przedszkole - dzień 41

• 24.05.2020 21:49
        • Dzieci to eksperci od przedszkolnych spraw ;-) Przyszły tydzień poświecimy na zagadnienia...przedszkolne :-) Witamy w domowym przedszkolu, gdzie mamusia/tatuś może poczuć się jak dziecko!
          1. W przedszkolu życie biegnie według rytmu zwanego: ramowym rozkładem dnia. Zaplanuj dzisiejszy dzień tak jak w przedszkolu. Poproś mamusię/tatusia o rozpisanie go na kartce. Zaplanuj czas na: posiłki, zabawę, mycie rączek, gimnastykę i naukę w Misiowym Przedszkolu
          2.Niespodzianka! W dzisiejszym przedszkolu to mamusia/tatuś będzie dzieckiem 😊 Przeprowadź z rodzicem zajęcia plastyczne i pokaż jak prawidłowo myc rączki.
          3. Naucz mamusię/tatusia zwrotki piosenki, którą pamiętasz z przedszkola.
        • Misiowe przedszkole - dzień 39

• 21.05.2020 08:48
        • Przedszkolaki. Cześć i czołem,kluski z rosołem :-) Gotowi na kolejne zadania?
          1. Wywiad z mamą/ tatą”.
          Pobawcie się w dziennikarzy przeprowadzających wywiad z ważną osobą - waszym rodzicem. Zapytajcie o: ulubiony kolor, potrawę, piosenkę oraz największe marzenie.
          2. Posłuchajcie razem z mamusią/tatusiem pięknej piosenki, przytuleni do siebie :-)
          ZoZi - Dziękuję Mamo! Dziękuję Tato!
          Dziękuję mamo, dziękuję tato, Za każdą zimę, za każde lato Dziękuję mamo, dziękuję tato Za to, że macie dla mnie czas Bardzo kocham Was
          3. Już niedługo „Dzień matki”. Znajdź czas, aby przygotować dla mamusi laurkę.