• Misiowe przedszkole - dzień 47

• 01.06.2020 21:58
        • Kochane dzieci! Mam nadzieję, że "Dzień Dziecka" był pełen radości i zabawy! Mój był :-) Zdradzę Wam sekret - ja też jestem dzieckiem, tylko "nieco" większym od Was ;-) I dostałam od swojej Mamusi przepiękne życzenia!
          Zadania na wtorek:
          1) Jak wytłumaczysz różnicę między dzieckiem a dorosłym? Jak myślisz - kim być lepiej? Dlaczego? Zapytaj mamusię/tatusia o pamiątki z okresu kiedy byłaś/eś dzidziusiem. Pooglądajcie je razem.
          2) Wysłuchaj wierszyka Danuty Wawiłow „A jak będę dorosła”. http://scholaris.pl/resources/run/id/104893
          Opowiedz o pomysłach bohaterki wierszyka
          3) Narysuj siebie jako dorosłą osobę. Niech mamusia/tatuś napisze datę na rysunku i schowajcie go do na pamiątkę. Za parę lat oglądniecie go razem i przywołacie miłe wspomnienia.
        • Misie - tydzień 9

• 31.05.2020 22:42
        • Drogie Misie!
          Widzimy, że nie zapominacie o ważnych uroczystościach, pomagacie rodzicom, pracujecie w książeczkach, dbacie o roślinki posadzone wcześniej. Miło widzieć jak wesoło i owocnie spędzacie czas.
          Drodzy Rodzice dziękujemy za cierpliwość i systematyczne dzielenie się informacjami o poczynaniach Waszych pociech.
          Pozdrawiamy serdecznie.
          Pani Ula i pani Agnieszka
        • Misiowe przedszkole - dzień 44

• 27.05.2020 22:17
        • Zadania na czwartek :-)
          1. Czy pamiętasz imiona dzieci z Twojej przedszkolnej grupy? Spróbuj wymienić ich jak najwięcej. Narysuj portret swojej ulubionej koleżanki/ulubionego kolegi.
          2. W przedszkolu jest mnóstwo kącików zainteresowań. Na parapecie w Twoim pokoiku/wybranym pokoju stwórzcie kącik plastyczny.
          3. Pobawcie się z mama/tatą do piosenki „A ram sam sam” https://www.youtube.com/watch?v=k7AsdUIXR4s