• Misiowe przedszkole - dzień 41

• 24.05.2020 21:49
      • Dzieci to eksperci od przedszkolnych spraw ;-) Przyszły tydzień poświecimy na zagadnienia...przedszkolne :-) Witamy w domowym przedszkolu, gdzie mamusia/tatuś może poczuć się jak dziecko!
        1. W przedszkolu życie biegnie według rytmu zwanego: ramowym rozkładem dnia. Zaplanuj dzisiejszy dzień tak jak w przedszkolu. Poproś mamusię/tatusia o rozpisanie go na kartce. Zaplanuj czas na: posiłki, zabawę, mycie rączek, gimnastykę i naukę w Misiowym Przedszkolu
        2.Niespodzianka! W dzisiejszym przedszkolu to mamusia/tatuś będzie dzieckiem 😊 Przeprowadź z rodzicem zajęcia plastyczne i pokaż jak prawidłowo myc rączki.
        3. Naucz mamusię/tatusia zwrotki piosenki, którą pamiętasz z przedszkola.