• Sukcesy w wojewódzkim konkursie "Jesienią góry są najszczersze"

22.11.2023 10:06
      16 listopada w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie oraz rozdanie dyplomów VII edycji Wojewódzkiego  Konkursu  "Jesienią góry są najszczersze". Konkursu pod patronatem Wojewody Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego,  Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Rzeszów. Do konkursu zostało zgłoszone ponad 3 tysiące prac. Miło nam ogłosić, że wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły!
      W kategorii prace fotograficzne wyróżnienie otrzymał uczeń klasy II Aleksander Sanocki !
      W kategorii prace plastyczne wyróżnienie zdobyła uczennica kl. II Maja Warchoł !
      Gratulujemy!

Warsztaty rękodzieła w kl. II. “Aniołek z włóczki”.

17.11.2023 13:11

Uczniowie klasy IIa wykonali piękne anioły w trakcie warsztatów rękodzieła, które przeprowadziła jedna z mam, Pani Angelika Pykosz. Do ich wykonania wykorzystaliśmy kolorowe włóczki, sznureczki, drewniane koraliki i złote gwiazdeczki. Każdy uczeń miał pomysł na wykonanie swojego anioła, a efekt końcowy był fantastyczny. Kolorowe  aniołki na pewno udekorują tegoroczne choinki w naszych domach. Kolejne warsztaty już niedługo. Następnym razem będziemy robić bałwanka!

Dziękujemy bardzo 😊

Przerwa na czytanie z 2a

14.11.2023 13:28
      Uczniowie klasy 2a  wzięli udziału w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. “Przerwa na czytanie”. Wydarzenie odbywało się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Były strefy czytania,, w których dzieci słuchały opowieści o tym , co w życiu ważne i ma moc.
      #PrzerwaNaCzytanie

# Szkoła Pamięta

02.11.2023 09:28
      W ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej ,,Szkoła Pamięta" uczniowie klasy 1a i 2a udali się w miejsce , które upamiętnia śmierć żołnierzy poległych podczas rozbrajania min po zakończonej II Wojnie Światowej. Uczniowie oddali hołd saperom, pomodlili się i zapalili symboliczna znicze.