• Dbamy o środowisko!

• 14.06.2017 14:32
        • 13 czerwca 2017r. nastąpiło rozstrzygnięcie XIX edycji konkursu zbiórki zużytych baterii. Nasza szkoła zajęła III miejsce! Najwięcej zużytych baterii zebrali: Gabriela Sanocka kl. V - 1303 szt., Oskar Dziadosz kl. III b - 972 szt., Szymon Rybka kl. VI - 204 szt. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Jaśle.
          Brawo!
        • Z przyrodą na TY

• 14.06.2017 14:34
        • 9 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle odbył się IX Powiatowy Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny "Z przyrodą na Ty" dla klas czwartych i piątych. Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca: Aleksandra Michalik z kl. V uzyskała tytuł laureata, a Weronika Szerląg, Filip Krupa z kl. V oraz Wiktor Guzowski z kl. IV tytuły finalistów.
          Gratulujemy!
        • Sukcesy w konkursie "Radosny chrześcijanin" !

• 01.06.2017 13:02
        • W dniu 31 maja 2017 roku w Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle (ojców Franciszkanów) odbyły się eliminacje do 4 edycji jasielskiego konkursu pt. „Radosny chrześcijanin”.
          Nasze przedszkole i szkołę reprezentowali:
          • Kategoria 1 (przedszkole): Martyna Lazar i Tomasz Krupa
          • Kategoria 2 (klasy 1-3): Marek Putlak kl. 3a
          • Kategoria 3 (klasy 4-6): Aleksandra Kmiecik kl. 5a i Dawid Wojnarowicz kl. 5a

W kategorii przedszkola 1 miejsce zajęła Martynka Lazar, a 2 miejsce zajął Tomasz Krupa.

W kategorii klas 4-6 bezkonkurencyjny okazał się Dawid Wojnarowcz zajmując 1 miejsce.

Koncert finałowy odbędzie się 11 czerwca 2017 na jasielskim rynku. Wszystkich gorąco zapraszamy!

• Wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  ,,MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ
        • Wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ

• 19.05.2017 10:59
        •  Dwie uczennice naszej szkoły: Aleksandra Setlak z kl. IV oraz Kinga Maksym z kl. VI otrzymały wyróżnienie w organizowanym przez Szkołę Podstawowej nr 2 w Jaśle w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Moje spotkania z przyrodą" pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła  oraz Jasielskiej Sieci Sklepów MPM.
          W dniu 9 maja odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród ufundowanych przez Organizatorów konkursu.

Małgorzata Szewczyk
        • I miejsce w  ogólnopolskiem konkursie - Natalia Najbar, kl. Va
        • I miejsce w ogólnopolskiem konkursie - Natalia Najbar, kl. Va

• 17.05.2017 16:05
        • Dnia 8 maja 2017 roku we Wrocławiu odbyło się rozdanie nagród w V ogólnopolskim konkursie plastycznym „Pomagając – stajemy się lepsi. Sprawmy, aby samotność nie stała się wykluczeniem”.
          Organizatorem konkursu było Towarzystwo Pomocy św. Brata Alberta.
          Laureatką została uczennica kl. 5a Natalia Najbar.
          Osobiście odebrała nagrodę we Wrocławiu.
          Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów!