• Konkurs kolęd i pastorałek

• 17.05.2017 15:22
        • Galeria zdjęć: https://goo.gl/photos/RLeacmLVmwxa2srR6

11 stycznia 2017 roku odbyła się tegoroczna edycja szkolnego konkursu, do którego przystąpiło 30 uczniów z klas I-VI. Konkurs zgromadził liczną szkolną publiczność oraz rodziców, którzy obserwowali występy swoich pociech.

Zgodnie z regulaminem konkursu uczniowie prezentowali się w kategorii wokalnej oraz instrumentalnej, z podziałem na klasy I-III oraz IV-VI. Konkurs rozpoczął się krótkim recitalem Weroniki Turek - absolwentki naszej szkoły.

Trzyosobowe jury w składzie: Ewa Wątroba-zastępca dyrektora, Wojciech Chrostowski-katecheta, Weronika Turek-wokalistka, oceniało prezentacje artystyczne a następnie wyłoniło laureatów konkursu:

kategoria wokalna klasy I-III

I miejsce - Julia Bora kl. IIa

II miejsce - Julia Daniło kl. III b

III miejsce - Zuzanna Filar kl. III b

wyróżnienie- ex aequo Wiktoria Miętus kl. IIb

Klaudia Jagielska kl II b

kategoria wokalna klasy IV-VI

I miejsce - Aleksandra Kmiecik kl. V a

II miejsce - ex aequo Julia Kmiecik kl. VI a

Dawid Wojnarowicz kl. V a

III miejsce - Gabriela Garbacik kl. V a

kategoria instrumentalna klasy I-III

I miejsce - Marek Putlak kl. III b

II miejsce - Wojciech Gliwa kl. II a

III miejsce - Kinga Cichoń kl. III b

kategoria instrumentalna klasy IV-VI

I miejsce -brak

II miejsce - Jakub Szot

III miejsce - Klaudia Kuchta

Nagroda publiczności: Trio sióstr Schabińskich

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu talentów wokalnych oraz umiejętności gry na instrumentach i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju artystycznym.

Nagrody dla uczestników konkursu ufundowała Rada Rodziców oraz prywatni sponsorzy: Pani Katarzyna Garbacik oraz Pani Katarzyna Schabińska. Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe oraz zainteresowanie tym przedsięwzięciem.

organizator konkursu : Małgorzata Szewczyk

• Sukcesy w konkursie plastycznym!

• 17.05.2017 15:19
        • Uczennice naszej szkoły i przedszkola zdobyły czołowe miejsca w konkursie plastycznym organizowanym przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie we współpracy z Miastem Jasłem. 16 listopada otrzymały gratulacje od organziatorów i wspaniałe nagrody.

W kategorii przedszkoli:

Wyróżnienie - Blanka Smagacka z grupy Paczka Puszatka.

W kategorii klas I-III

I miejsce - Nikola Gorczyca klasa 3b

III miejsce - Małgorzata Janik kl. 3a

W kategorii klas IV-VI

I miejsce - Gabriela Garbacik kl 5a

• X Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodziezy

• 17.05.2017 15:18
        • Wyniki konkursu plastycznego "Sienkiewicz pędzlem i kredką" w ramach X Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodziezy organizowanego przez Jasielski Dom Kultury są dla naszych uczniów ogromnym sukcesem.

Do organizatorów wpłynęło 220 prac plastycznych z powiatu jasielskiego.

W kategorii klas I-III  nagrodę otrzymała Nikola Gorczyca -  kl 3b.

Wyróżnienie - Zuzanna Filar - kl. 3b

W kategorii klas IV-VI nagrodę otrzymała - Natalia Najbar - kl. Va

Wyróżnienie - Katarzyna Biernacka - kl. V

Zdjęcia z wreczenia nagród: https://goo.gl/photos/mZSZwkNkqtXgE5Zk6

Gratulujemy !!!

• Nagroda główna dla naszej uczennicy!!!

• 17.05.2017 15:15
        • 288 prac wpłynęło na tegoroczną edycję konkursu „Kartka Świąteczna Burmistrza Miasta Jasła - Kolorowe Boże Narodzenie”. Wszystkie kartki, wraz życzeniami burmistrza i przewodniczącego Rady Miejskiej Jasła, zostaną wysłane do samorządów, parlamentarzystów, instytucji i organizacji współpracujących z miastem.

Nagrodę główną otrzymała Kinga Maksym  - ucz kl. VI  i to jej praca przedstawiająca św. Mikołaja na saniach przed  budynkiem Urzędu Miasta w Jaśle, będzie oficjalną miejską kartką świąteczną. GRATULUJEMY !!!

Celem konkursu było propagowanie kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi, rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej oraz przedstawienie oczyma dzieci atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.

W galerii wszystkie kartki zgłoszone rzez nasza szkołe do konkursu: https://goo.gl/photos/SWdr7nmDkLeyCSjHA

Wszystkie sa piekne i niepowtarzalne !!!

• Jasielska Liga naukowa z Lotosem- gala otwarcia

• 17.05.2017 15:11
        • Uczennice klasy V: Weronika Szerląg, Julia Gorczyca i Gabriela Garbacik, które pod opieka pani mgr Katarzyny Borowiec w III edycji Ligi Naukowej z Lotosem zajęły I miejsce w kategorii matematyczno-przyrodniczej,  przedstawiły przezentację swojego projektu na konferencji inauguracyjnej IV edycji Ligi Naukowej z LOTOSEM.

Podczas uroczystości  Burmistrz Miasta Jasła, Ryszard Pabian oraz Prezes Robert Bialik, działający w imieniu Grupy LOTOS, podpisali porozumienie w sprawie współpracy przy realizacji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM w 2017 roku.

W roku bieżącym realizujemy 6 projektów. Mamy nadzieję, że tradycji stanie się zadość i po raz 3 z rzędu zdobędziemy I miejsce w swoich kategoriach.

Powodzenia!

Zapraszamy do galerii zdjęć: https://goo.gl/photos/RpGTFwFW7cWHj1447