• Ram pam pam swoje prawa znam

• 27.11.2023 14:54
      • Pszczółki wzięły udział w Wojewódzkim konkursie plastycznym konkursie plastycznym dla przedszkoli.

To właśnie w przedszkolu po raz pierwszy dzieci poznają swoje prawa i obowiązki. Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka to dzień, w którym uświadamiamy dzieciom, że tak samo jak dorośli mają swoje prawa. Prawa Dziecka są takie same i obowiązują na całym świecie.

Chcemy, żeby dzieci już od najmłodszych lat zdawały sobie sprawę z tego, że im również przysługują prawa oraz jak te prawa przekładają się na codzienne życie. By dzięki nim czuły się bezpieczne, kochane, szczęśliwe i beztroskie.

Wykonaliśmy dwa ciekawe  plakaty i otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Może nasze prace są wystawione w Centrum Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie? Może ktoś tam będzie i sprawdzi?

Nowa galeria Ram pam pam została dodana do albumu fotograficznego