• Dzien Dziecka

• 05.06.2024 08:40
      • Wspólne wyjście do kina, to nie tylko atrakcja dla dzieci niezależnie od pogody, ale i cenne wartości, które niosą ze sobą filmowe historie. Tak też było w przypadku filmu Garfield, na który udaliśmy się wszyscy Skrzaty, Pszczółki Sowy.

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie, który jest leniuchem, ale po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim ojcem, zmuszony był porzucić swoje dotychczasowe życie. Dzieci wpatrzone w ekran uważnie śledziły losy bohaterów.

Po seansie filmowym, który przebiegł niesamowicie szybko udaliśmy się do sali zabaw "Czary Mary"

Dzieci radośnie spędziły czas korzystając z licznych atrakcji, częstując się smakołykami,które dostały z przedszkola i wypakowały nimi swoje kolorowe plecaczki przyniesione specjalnie.

Zadowolone, zmęczone, pełne wrażeń wróciły do przedszkola na spaghetti, które zniknęło w mgnieniu oka.

To był wyjątkowo udany dzień.