• Wesołe wierszyki dla przedszkolaków

• 12.04.2019 11:26
        •  Dzieci z grupy " Misie" Nikola i Fabian  wzięły udział w przeglądzie recytatorskim: " Wesołe wierszyki dla przedszkolaków" pod hasłem: "Człowiek - zdrowie - przyroda" organizowanym przez PM nr2 w Jaśle. Dzieci recytowały wiersz: " Co zrobić aby zdrowym być".
          Gratulacje dla małych artystów !
          Galeria: Wesołe wierszyki
        • Misie w zagrodzie

• 28.03.2019 14:15
        • W grupie ,,MISIÓW" już drugi tydzień jest omawiany temat o pracy rolnika - sadzeniu, sianiu, nawożeniu, zbieraniu i hodowli zwierząt.
          W  poniedziałek byliśmy w wiejskiej zagrodzie, gdzie oglądaliśmy ptactwo domowe. Po powrocie dzieci z kółek robiły kaczki i kawałkami kolorowego papieru wyklejały kontury różnych zwierząt.
          Dzisiaj postanowiliśmy założyć w kąciku przyrody zielony ogródek.Posialiśmy rzeżuchę, posadziliśmy cebulkę i dla ozdoby kilka pelargonii.
          Galeria: W zagrodzie
        • U Misiów już wiosna!

• 18.03.2019 12:12
        • Tematem minionego tygodnia było pytanie: " Jaka jest wiosna"?
          Staraliśmy się poznać wiosnę różnymi zmysłami poprzez kolory, zapachy, dźwięki.
          Dzieci tworzyły prace plastyczne o tematyce wiosennej różnymi technikami.
           Zapraszamy do kolorowej, wiosennej galerii Misiów: Wiosenne galeria Misiów
        • Urodziny Szymona

• 05.03.2019 10:40
        • Ile w ulu pszczół robotnic,
          Ile pociąg mija zwrotnic,
          Ile kropek ma biedronka,
          Tyle szczęścia i słodyczy
          w DNIU URODZIN SZYMONOWI MISIE życzą.
          Galeria: Urodziny Szymona
        • Twórcza wyobraźnia Misiów

• 25.02.2019 17:54
        • Dzieciom z grupy MISIE bardzo podobało się lepienie z masy solnej.Po wykonaniu rybek dla babć i dziadziów postanowiły jeszcze raz polepić z niej to co chcą.Powstały domki, choinki, pierścionki,serduszka, ptaszki i wiele innych ulepianek. MISIE bardzo lubią tworzyć prace plastyczne różnymi technikami.
          Galeria: Twórcze Misie