• Misie w buczynowym  lesie
        • Misie w buczynowym lesie

• 22.10.2018 20:53
        • W czwartek po śniadaniu ,,MISIE" wybrały się na wycieczkę do niegłowickiego lasu Buczyna. Tam zapoznały się z legendą ,,O dębach Świętej Trójcy".  Wycieczka była bardzo udana. Dzieci wróciły trochę zmęczone, ale szczęśliwe i zadowolone .
          Zapraszamy do leśnej galerii: Misie w buczynowym lesie
        • Misie i kotki

• 22.10.2018 14:04
        • Do ''MISIÓW " z panią Basią przyjechały kotki :czarny  ŚMIGIELEK  i kolorowy WAFELEK. Dzieciom kotki bardzo się podobały. Wszyscy zgodnie zstwierdzili, że są słodkie i puszyste. Chciały je bez końca głaskać,  lecz kotki musiały zostać odwiezione do swojej mamy.
          Galeria: Misie i kotki
        • Misie uczą się jak dbać o zdrowie

• 22.10.2018 13:59
        • W ubiegłym  tygodniu ,,MISIE" rozmawiały o tym,j ak dbać o zdrowie: zdrowo się odżywiać, odpowiednio ubierać i gimnastykować . Jeśli już zachorujemy to idziemy do lekarza i dlatego poszliśmy do przychodni, a potem do apteki.
          Galeria: Dbamy o zdrowie

• Eko-piosenki z Misiami

• 22.10.2018 13:53
        • O ochronie przyrody i kwestiach związanych z ekologią śpiewały zdolne Misie w dniu 10 października 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle, w ramach XXII Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków „Eko piosenki z małej scenki”.

Zapraszamy do Galerii: Eko-piosenki z małej scenki

• ,,Dzień Drzewa " u MISIÓW

• 12.10.2018 13:45
        • Z  okazji tak ważnego dla naszej przyrody "Święta drzewa" Misie  oglądały film przyrodniczo - edukacyjny: " Co to jest las?". Rysowały drzewa na tablicy interaktywnej. Wykonały drzewa z puzzli, które wcześniej pokolorowały na kolory jesieni. Dzieci oglądały drzewa owocowe w sadzie.
          Galeria: Dzień drzewa u Misiów