• ,,Witaminki , witaminki dla chłopczyka i dziewczynki "

• 27.11.2018 09:16
        • 21.11.2018 r .LENA RZOŃCA, LILIANA GORCZYCA I ANNA SOLARZ  z grupy Misie wzięły udział w konkursie ,,Witaminki , witaminki dla chłopczyka i dziewczynki ",który odbył się w Adasiowym Przedszkolu  w Jaśle . Na konkursie tym dziewczynki zaśpiewały piosenkę pt. ,,CHCEMY BYĆ ZDROWI ". Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.
          Galeria: Witaminki, witaminki...
        • Spacerkiem po moim mieście

• 21.11.2018 14:56
        • 20.11.2018 dzieci z grupy " Misie" były na wycieczce w Jaśle. Zwiedzały Muzeum Regionalne, oglądały eksponaty, niezwykłe zbiory zegarów, obrazów, rzeźb, stroje ludowe, wyroby tkackie, ceramiczne. Zwiedziły Jasielski Dom Kultury oraz pomniki w parku. Spacer miał na celu rozbudzanie więzi z  najbliższym środowiskiem dzieci.
          Galeria: Spacerkiem po moim mieście
        • Jesienne spotkanie u Misiów

• 21.11.2018 14:45
        • 16.11.2018 w grupie " Misiów" odbyło się jesienne spotkanie z rodzicami poświęcone 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Przed spotkaniem na sztalugach malowały na temat wiersza: " Moja Ojczyzna". Spotkanie rozpoczęło się Polonezem, dzieci recytowały wiersze o Polsce. Na zakończenie bawiły się ze swoimi rodzicami.
          Galeria: Zajęcia otwarte u Misiów
        • Urodzinki Nikoli

• 19.11.2018 09:17
        • Zdrowia szczęścia pomyślności ,
          niech od dzisiaj radość gości,
          lodów ,ciastek i słodyczy
          wszystkie ,,MISIE " Ci dziś życzą.
          Galeria: Urodziny Nikoli