• Witamy w klasie 4a

15.09.2022 19:51

Pożegnanie klasy 3a

24.06.2022 11:38
      22 czerwca, zgodnie ze szkolną tradycją, klasa III żegnała się z klasami młodszymi. Przygotowała z tej okazji występ. Zaprezentowała się recytując wiersze, śpiewając piosenki. Uczniowie pochwalili się swoimi sukcesami, osiągnięciami w konkursach wokalnych i recytatorskich. Nie zabrakło także popisów tanecznych. Uczniowie młodszych klas pożegnali serdecznie trzecioklasistów, życząc im powodzenia w klasie czwartej, wręczyli im drobne upominki. Trzecioklasiści podziękowali im za wspólnie spędzone chwile. Gorące podziękowania złożyli także Pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom opiekującym się nimi, wychowawczyni, obsłudze, a także Rodzicom.
      Życzymy im powodzenia i samych dobrych ocen w klasach starszych, a teraz wspaniałego wypoczynku, na jaki zasłużyli ciężką pracą przez cały rok!

Wycieczka do Rzeszowa klasy 3A i 5B

23.06.2022 14:36

Jako ostatnie grupy wycieczkowiczów w naszej szkole, w dniu 15 czerwca udaliśmy się autokarem do Rzeszowa, stolicy naszego regionu podkarpackiego. Program wycieczki był zróżnicowany pod względem rodzaju, tematyki i atrakcyjności poszczególnych jej etapów. Naszą “rzeszowską przygodę” rozpoczęliśmy od seansu filmowego w kinie Helios “Za duży na bajki”, który świetnie wkomponowuje się w obecną sytuację i problemy młodych ludzi. Kolejnym punktem było zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w Rzeszowskich Piwnicach, która zyskała ostatnio nowy wizerunek dzięki nowocześnie przeprowadzonej modernizacji. Niewątpliwą atrakcją tego miejsca jest szereg innowacji i ciekawostek w postaci gier, zabaw, łamigłówek, układanek interaktywnych, które w przystępny sposób wprowadzają zwiedzających w czasy odległej historii. Nasi uczniowie byli zachwyceni tą trasą historyczną.

Po przerwie na posiłek, który zaplanowaliśmy w Mc Donaldzie czyli ulubionym miejscu na szybkie jedzenie dla dzieci, udaliśmy się do Fly Parku. Tutaj zabawom, harcom i kontrolowanemu szaleństwu (oczywiście pod bacznym okiem instruktorów) nie było końca…i o oto generalnie chodziło.

Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni powróciliśmy szczęśliwie do Jasła.

Kl. 3a

DZIEŃ PUSTEJ KLASY W IIIA

14.06.2022 09:31

10 CZERWCA  w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Pustej Klasy. W tym dniu wybraliśmy się całą klasą na wycieczkę do pobliskiego lasu. Podczas spaceru obserwowaliśmy drzewa, krzewy, runo leśne. Słuchaliśmy głosów ptaków. Podziwialiśmy piękno przyrody.. Szukaliśmy pierwszych oznak lata i zbieraliśmy różne okazy przyrodnicze. Po długim spacerze odpoczywaliśmy na polanie.Było dużo zabawy i uśmiechu. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Wycieczka była ciekawą lekcją przyrody. Następnie wybraliśmy się do “Zielonej Budki” na lody. Ten dzień był słodki i pełen wrażeń. Będziemy na pewno go miło wspominać.

Pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych na Jasną Górę

23.05.2022 14:06
      21 maja 2022 r. dzieci pierwszokomunijne z klasy 3a, które w tym roku przyjęły Pana Jezusa w Komunii św. wraz z rodzicami, udali się na pielgrzymkę dziękczynną na Jasną Górę. Punktem kulminacyjnym była wspólna Eucharystia w kaplicy Matki Bożej. Mszę Św. odprawił ks,. katecheta Krzysztof Ciesla