4a życzy Wesołych Świąt

17.12.2021 21:40

Warsztaty robienia świec - zabawa andrzejkowa.

20.12.2021 09:12
      Uczniowie klasy 4 uczestniczyli w warsztatach robienia świec z naturalnych wosków. Zajęcia prowadziła pani Justyna Lenar, która opowiedziała uczniom o sposobach wytwarzania świec z wosku sojowego i pokazała, w jaki sposób można samodzielnie zrobić naturalną świece zapachową. Po części warsztatowej nadszedł czas na zabawę andrzejkową; były tańce, konkursy, wróżby i słodki poczęstunek. Wszyscy uczniowie mieli okazję do wspólnego przeżywania miłych i do klasowej integracji poprzez beztroską zabawę.

Wycieczka klas 4a i 5a do Rzeszowa

28.10.2021 14:11
      20 października uczniowie klas 4a i 5a udali się na edukacyjno-integracyjną wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszym przystaniem było Muzeum Okręgowe w Rzeszowie, gdzie uczniowie wzięli udział w lekcjach muzealnych. Dziewczynki uczestniczyły w zajęciach ,,Wizerunek szlachcica", a chłopcy ,,Grasz w zielone. Polskie mundury". Po zajęciach edukacyjnych przyszedł czas na integrację i rozrywkę. Spacerując ulicami Rzeszowa wszyscy dotarli na obiad do włoskiej restauracji ,,Padrini". Po posiłku uczniowie udali się do Papugarnii, gdzie mogli obcować z ptakami i miło spędzać czas we własnym towarzystwie. Wycieczka była niezwykle udana i dostarczyła wszyskim niezwykłych wrażeń.

Święto kreatywności, odwagi i zabawy w 4a i 5a

17.09.2021 09:34
      15 września obchodziliśmy Dzień Kropki, święto kreatywności, odwagi i zabawy. Aby pobudzić swoją kreatywność i nauczyć się współpracy, uczniowie klasy IVa i Va wspólnie wykonywali rysunki kredą na boisku szkolnym. Powstały piękne prace, pełne kropek i kolorów. Najważniejszym celem zabawy była integracja i rozbudzenie chęci tworzenia. To był wspaniały czas dla uczniów i nauczycieli. Wszyscy mogli spędzić czas poza szkolnymi ławkami i tworzyć przyjacielskie relacje.
      Galerie: