• Uczniowie klasy 1A na wycieczce

• 23.05.2022 13:39
      • Pierwszoklasiści w ramach wycieczki udali się do Pijalni Czekolady w Korczynie, gdzie mieli okazję poznać historię czekolady, degustować różne rodzaje czekolady, zobaczyć urządzenia do jej produkcji oraz obejrzeć film w kinie 3D. Odbyły się także warsztaty z własnoręcznie ozdabianą czekoladą. Na zakończenie odbył się konkurs wiedzy, w którym wyłonieni zostali trzej uczniowie: Jakub, Szymon i Gabryś. Szczęśliwcem okazał się  Gabryś, który wylosował ,,złoty bilet" o wartości 25 zł. Dzieci mogły także zakupić różne czekoladowe pamiątki oraz posmakować lody własnej produkcji.

Kolejnym punktem wycieczki były ruiny zamku ,,Kamieniec" w Odrzykoniu, gdzie odbył się krótki postój. Wszyscy podziwiali piękny krajobraz i cieszyli się wspólnie spędzanym czasem. Piękna majowa pogoda jeszcze bardziej wzmocniła pozytywne doznania. Każdy uczestnik wycieczki otrzyma na pamiątkę dyplom za udział w warsztatach czekoladowych. Pozostały nam także miłe wspomnienia z naszej pierwszej wspólnej wycieczki :)