• Zabawa karnawałowa w klasie IA

• 10.02.2022 08:38
      •  Karnawał to czas zabaw, balów i radości. Dzieci z niecierpliwością na dzień, w którym będą mogły uczestniczyć w pierwszej klasowej zabawie karnawałowej i przeżyć taki beztroski i radosny dzień.

Zabawa rozpoczęła się pokazem mody karnawałowej-chętni uczniowie przy dźwiękach muzyki prezentowali swoje stroje a fotoreporterzy przyznawali punkty w dziedzinie mody dziewczęcej i chłopięcej. Następnie wszyscy ruszyli w tany: wężyki, kółeczka, mostki, Makarena, break dance, zabawy ilustracyjne, a przy tym dużo uśmiechu na twarzach dzieci. Na wyróżnienie zasługują Ania i Gabryś, którzy zaprezentowali ciekawe układy taneczne i na zakończenie zatańczyli w duecie.

W przerwach między zabawą taneczną zostały przeprowadzone wesołe konkursy: rysowanie bałwanka z zasłoniętymi oczami, naśladowanie tańca różnych zwierząt, np. dinozaura czy węża, taniec w parach z kartką, ,,śpiące królewny i śpiący rycerze", brakujące krzesło.

Mamy z trójki klasowej jak zwykle zadbały o pyszny poczęstunek i napoje, za co bardzo dziękujemy. To był wesoły i taneczny dzień i na pewno będziemy go mile wspominać !!!