• Klasa IA w andrzejkowym nastroju.

• 26.11.2021 11:21
      • Uczniowie klasy IA mają za sobą trudny czas adaptacji do warunków szkolnych. Systematycznie wdrażają się do pełnienia roli ucznia, jednocześnie uspołeczniając się i integrując w grupie. Klasowe andrzejki są jedną z zaplanowanych imprez klasowych, które także mają funkcję integracyjną. Obecna sytuacja pandemiczna nie pozwala na wspólną zabawę z innymi klasami, więc zorganizowano je w warunkach klasowych.

Dla uczniów klasy pierwszej był to dzień zabawy, relaksu oraz miłego spędzania czasu z rówieśnikami. Zauważali, gdy ktoś przez chwilę siedział sam, wtedy zapraszali go do swojej  grupy. Pomagali w wynoszeniu i przynoszeniu ławek oraz w porządkowaniu klasy po zakończonej zabawie.

wychowawczyni M. Szewczyk