• Zakończenie roku szkolnego w klasie 2A

• 06.07.2023 08:17
      • Kolejny, wspólny rok za nami, a także wiele wspomnień i radosnych chwil. Udało nam się zrealizować  materiał programowy klasy drugiej, a także różne przedsięwzięcia klasowe. W trakcie roku szkolnego dołączyli do nas nowi koledzy oraz koleżanka: Nazar, Fabian oraz Wiktoria, a w ostatnim dniu pożegnaliśmy Anię i Fabiana, którzy będą uczęszczać do innych szkół.
                        Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań oraz wręczenia świadectw. W przedostatnim dniu odwiedziła nas pani bibliotekarka, która nagrodziła najwierniejszych czytelników oraz odwiedzających bibliotekę. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego pani Dyrektor skierowała słowa podziękowania do całej społeczności szkolnej, a następnie w swoich salach lekcyjnych uczniowie odebrali świadectwa z rąk wychowawcy. Niespodzianką były ŚWIADECTWA POZYTYWNEJ UWAGI, czyli imienne dyplomy z zamieszczoną fotografią dziecka oraz wydrukowanymi mocnymi stronami ucznia. Każde dziecko odczytało napis ,,Jesteś Gwiazdą" i mogło poczuć satysfakcję i dumę z siebie!
                        Rozstajemy się na czas wakacji, a we wrześniu podejmiemy kolejne wyzwania! Życzę wszystkim uczniom wspaniałego, aktywnego i bezpiecznego odpoczynku, a rodzicom jeszcze raz dziękuję za współpracę i wszelkie oznaki życzliwości!
        Do zobaczenia!!!
        wychowawczyni Małgorzata Szewczyk