• ŚWIĘTO RODZICÓW W KLASIE 2A

• 16.06.2023 14:56
      • ,,My jesteśmy jeszcze dziećmi , a rodzice już dorośli,
        Oni żyją na poważnie,  my jesteśmy ciut nieznośni.
        No a dzisiaj, tak na chwilę, zamienimy się rolami-
        nie będziemy dzisiaj dziećmi,  tylko właśnie - rodzicami! "

I tak właśnie podczas klasowej uroczystości uczniowie wcielili się w role swoich rodziców i w humorystycznej formie przedstawili różne scenki z życia rodziny. Nie zabrakło także wierszy i piosenek, które dedykowane były mamie i tacie. W programie znalazł się również utwór instrumentalny oraz prezentacje gry na keyboardzie i skrzypcach. Po odśpiewaniu ,,100 lat" dzieci wręczyły rodzicom wykonane przez siebie ozdobne serduszka. Na zakończenie dziewczynki zatańczyły opracowany układ choreograficzny do piosenki ,,Throwback".
                    Było wesoło, ale też wzruszająco! Dzieci wspaniale odegrały swoje role, wykazując się umiejętnościami recytatorskimi i aktorskimi ale też muzycznymi, wokalnymi i tanecznymi. Rodzice z dumą patrzyli na swoje pociechy, które już tyle się nauczyły! Przy opracowywaniu scenariusza zadbano o to, by każde dziecko mogło wystąpić indywidualnie, w tym także grupa naszych sympatycznych dzieci z Ukrainy. Dodatkową funkcję obsługi sprzętu komputerowego otrzymali Szymon i Mateusz i też okazali się niezawodni!
                    Na uroczystości gościliśmy rodziców, krewnych oraz młodsze rodzeństwo a także Panią Dyrektor, która przesyłała uczniom pozytywną energię oraz dokumentowała całe to wydarzenie w postaci zdjęć oraz filmików. Myślę, że wszyscy będziemy z sentymentem wspominać tą uroczystość.  Dzieci już pytają, kiedy będziemy przygotowywać następny kabaret?
                    Jako wychowawca dostrzegam duży potencjał swoich uczniów, ich zaangażowanie oraz liczne talenty!

Link do pełnej galerii wraz z nagraniami wystepów: Galeria zdjęć w Google

Małgorzata Szewczyk