• Szydełkowanie na zajęciach rozwijających kreatywność uczniów w klasie 2A

• 30.05.2023 12:48
      •   Aby zainteresować uczniów różnymi formami prac ręcznych wykonywanych metodą szydełkowania zaproszono do klasy babcię Zuzi, panią Bożenę Krawczyk, która przyniosła prace ze swojej kolekcji. Dzieci mogły obejrzeć różne serwety, ozdoby wielkanocne i bożonarodzeniowe, w tym piękne bombki choinkowe a także torebki damskie w różnych kolorach. Dowiedziały się także, w jaki sposób się  wykonuje się takie prace  i obserwowały proces ich powstawania na żywo. Uczniowie wymieniali  członków swojej rodziny, którzy także zajmują się szydełkowaniem.
                        Miłym akcentem było podarowanie przez babcię Zuzi kordonkowych dzwoneczków wszystkim obecnym na zajęciach. Uczniowie podziękowali śpiewając piosenkę.
                        Dziękujemy babci Zuzi za obecność na zajęciach i podzielenie się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie szydełkowania.