• Misiowe przedszkole online

• 24.03.2020 11:58
        • Drodzy Rodzice i dzieciaki-przedszkolaki!
          W tym tygodniu tematem przewodnim będzie: "Wiosna".
          Dzisiaj  godzinie 13.00 zapraszam na spotkanie czytelnicze z panią w zielonej sukience, tutaj na stronie  Misiowa mama
          Opowie o swoich perypetiach i przeczyta krótkie opowiadanie.
          Propozycje zabaw 24.03.2020:
          1) zabawcie się w "Wiosennych detektywów" i znajdźcie w domku przedmioty w kolorze zielonym
          2) jeśli dziecko potrafi - policzcie je razem i spróbujcie pogrupować wg kategorii (zabawki/ubrania/rośliny etc.)
          3) jeśli to możliwe - ubierzcie się na spotkanie z Panią Wiosną na zielono
          4) zachęćcie dziecko do narysowania portretu pani Wiosny ; jeśli dysponujecie drukarką - możecie wydrukować kolorowankę autorstwa pani Karoliny Ząbczyk (zapytajcie dziecko czy ma ochotę kolorować, bo chłopaków niespecjalnie może zainteresować ;-) )
          5) Zatańczcie razem do piosenki Majki Jeżowskiej. Piosenka do odsłuchania na oficjalnym kanale Majki https://www.youtube.com/watch?v=2wgSEPqkPAI
          Do dzieła!
        • Misie czekają na Święta

• 19.12.2019 13:09
        • Czas radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia to czas wypełniony przygotowaniami. W sali pojawiła się piękna choinka. Dzieci z zaangażowaniem wykonały prace plastyczne, które zdobią przedszkole. Upiekły też pierniki, których zapach rozchodził się wszędzie.
          Życzymy wszystkim Wesołych Świąt

• Mikołaj u Misiów!

• 06.12.2019 14:04
        • Siedzę cichuteńko
          patrzę na okienko
          poruszyły się zasłonki!
          chyba już go widzę!
          chyba już go słyszę, zabrzęczały
          jego sanek dzwonki
          Dzyń. Dzyń. Dzyń
          Mikołaju Święty
          Dzyń. Dzyń, Dzyń
          przynieś nam prezenty!

Dnia 06 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość święty Mikołaj . Pomimo braku śniegu we wczesnych godzinach rannych przybył do przedszkola. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały .

Powitaliśmy  św. Mikołaja wierszem i piosenką . Spotkanie z Mikołajem minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku

• Pożegnanie jesieni u Misiów

• 04.12.2019 14:49
        • 3.12.2019 gościliśmy w naszej grupie rodziców, którym zaprezentowaliśmy nasze umiejętności. Przy tej okazji utrwaliliśmy  wiadomości o jesieni. Wspólna zabawa, wykonanie pracy plastycznej dało wszystkim dużo zadowolenia i radości.