• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
        • Małgorzata Janik

• II miejsce
        • IV Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,KOBIETY POPKULTURY" · Local round · 2021/2022
        • II miejsce - Małgorzata Janik, „Sylvia Plath"
        • Laura Iossa

• Wyróżnienie
        • IV Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,KOBIETY POPKULTURY · Local round · 2021/2022
        • Wyróżnienie- Laura Iossa, „Madonna Louise Ciccone"
        • Zuzanna Wiśniowska

• Wyróżnienie poza kategorią
        • Wyróżnienia poza kategorią - Zuzanna Wiśniowska ,,Adele Adkins".
        • Blanka Smagacka

• V miejsce
        • Konkurs Ministerstwa Sprawiedliwości na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2021 · krajowy · 2021/2022
        • Z przyjemnością informujemy, że Konkurs zorganizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2021 został rozstrzygnięty!
          Celem Konkursu było:
          -kształtowanie wśród uczniów pozytywnego wizerunku mediacji,
          -zachęcenie młodych ludzi do aktywności twórczej,
          -popularyzowanie wśród uczniów wiedzy na temat mediacji, jako alternatywnego sposobu rozwiązywania sporów,
          Spośród 496 nadesłanych zgłoszeń, spełniających wymogi formalne i techniczne, Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów, a nasze dwie uczennice zdobyły wysokie nagrody:
          Blanka Smagacka - V miejsce
          Katarzyna Lisowska - wyróżnienie.

Gratulujemy !!! Jesteśmy z Was dumni!
        • Katarzyna Lisowska

Celem Konkursu było:
          -kształtowanie wśród uczniów pozytywnego wizerunku mediacji,
          -zachęcenie młodych ludzi do aktywności twórczej,
        • Alan Juszczyk

• Wyróżnienie
        • Kreatywny Konkurs Ekologiczny ,,Chrońmy Ziemię-zmieńmy myślenie" · regionalny · 2021/2022
        • Jan Konieczny

• Nikodem Górski

• Laureat
        • Zuzanna Myśliwiec

• Laura Warżel

• Fabian Warchoł

• Blanka Smagacka

• Wyróżnienie
        • Konkurs plastyczny ,,Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki" 2021 · regionalny · 2021/2022
        • Uczniowie naszej szkoły przystąpili do kolejnej edycji ekologicznego konkursu plastycznego promującego ochronę środowiska i klimatu poprzez wykorzystywanie energii słonecznej, z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii.
          Organizatorem konkursu jest Związek Gmin Dorzecza Wisłoki obejmujący 22 gminy: Biecz, Brzostek, Brzyska, Chorkówka, Czarna, Dębica, Miasto Dębica, Dębowiec, Jasło, Jedlicze, Jodłowa, Kołaczyce, Krempna, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Pilzno, Sękowa, Skołyszyn, Szerzyny, Tarnowiec i Żyraków.
        • Julia Korzeniowska

• Laura Janik

• Nikola Staniszewska

• Uczestnik
        • Laura Jossa

• Laureat
        • Junior przedsiębiorczości ,,Biznes moich marzeń" · lokalny · 2021/2022
        • W ramach konkursu ,,Junior przedsiębiorczości" został przeprowadzony konkurs plastyczny pod hasłem ,,Biznes moich marzeń" . Konkurs był adresowany do uczniów klas VI-VIII ze szkół podstawowych z terenu miasta Jasła, a jego celem było promowanie Miasta Jasła poprzez kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów, zainteresowanie ideą prowadzenia własnego biznesu.
        • Zuzanna Wiśniowska

• Uczestnik
        • Ziemowit Gajda

• “XXII edycja konkursu zbiórki zużytych baterii” · lokalny · 2021/2022
        • 16 listopada 2021 r. w Jasielskim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie wyników konkursu zbiórki zużytych baterii z udziałem Burmistrza Miasta Jasła Pana Ryszarda Pabiana. Uczniowie, którzy wyróżnili się dużym zaangażowaniem w zbiórce, otrzymali nagrody. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.
          Zbierając zużyte baterie, chronimy nasze środowisko!
        • Sandra Jagodzińska

• I miejsce
        • Konkurs na najciekawsze hasło profilaktyczne promujące życie bez uzależnień. · lokalny · 2021/2022
        • Konkurs zorganizowany został w ramach kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Uczniowie wraz z opiekunami odebrali gratulacje i drobne prezenty, a świąteczne bombki trafiły do szkół. Teraz każda z nich ozdabiać będzie inną placówkę. RAZEM stroimy Jasło na święta. Zwycięskie hasło:
          Szkoła Podstawowa nr 6 – Uzależnienia to do siebie mają, że głowę ogłupiają!
        • Malwina Kopcza

• I miejsce
          Szkoła Podstawowa nr 6 – Uzależnienia to do siebie mają, że głowę ogłupiają!