• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
        • Laura Janik

• Wyróżnienie
        • V Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kobiety Popkultury" · lokalny · 2022/2023
        • Laura Iossa

• Wyróżnienie
        • V Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kobiety Popkultury" · lokalny · 2022/2023
        • Julia Bora

• Wyróżnienie w kat. recytacja
        • Eliminacje rejonowe Wojewódzkiego Konkursu SACRUM W LITERATURZE I SZTUCE · lokalny · 2022/2023
        • Uczennica Julia Bora otrzymała wyróżnienie w kategorii recytatorskiej w eliminacjach do WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU "SACRUM W LITERATURZE I SZTUCE"
          Gratulujemy również I miejsca w kategorii poezji śpiewanej, w której Julia reprezentowała JDK.
        • Julia Bora

• I miejsce w kat. poezji śpiewanej
        • Szymon Basta

• 2 miejsce (14 lat i +73)
        • Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci · lokalny · 2022/2023
        • W Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle, w sobotę (3 grudnia) odbył się Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci. Wzięło w nim udział 149 zawodniczek i zawodników z Podkarpacia i Słowacji.
          Aż trzech uczniów naszej szkoły trenujących w UKS MOSiR Jasło stanęło na podium.
        • Filip Zych

• 3 miejsce (14 lat -60 kg)
        • Mieszko Czarnecki

• 3 miejsce (12 lat -32 kg)
        • Laura Iossa

• Konkurs plastyczny „Ratujmy klimat” · lokalny · 2022/2023
        • Konkurs plastyczny „Ratujmy klimat” organizowany w ramach projektu pn. „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021, w ramach Programu „Środowisko, Energia, Zmiany klimatu”,
        • Blanka Smagacka

• Konkurs plastyczny „Ratujmy klimat” · lokalny · 2022/2023
        • Maja Warchoł

• II miejsce w kat kl.1-4
        • II edycja Kreatywnego Konkursu Ekologicznego dla szkół powiatu jasielskiego pod hasłem CHROŃMY ZIEMIĘ, ZMIEŃMY MYŚLENIE · lokalny · 2022/2023
        • Filip Bartus

• II miejsce w kat kl.1-4
        • Aleksander Sanocki

• III miejsce w kat. kl. 1-4
        • Aleksandra Korzeniowska

• III miejsce w kat. kl. 1-4
        • Lena Janiga

• III miejsce w kat. kl. 4-8
        • Julia Gajoska

• Blanka Smagacka

• II miejsce w kat. klas 4-8
        • Konkurs Bożonarodzeniowy w kategorii Kartka Świąteczna Miasta Jasła · lokalny · 2022/2023
        • Celem konkursu było propagowanie kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi, rozwijanie kreatywności i zainteresowań plastycznych wśród dzieci, a także przedstawienie oczyma dzieci atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.
        • Brygida Lechwar

• I miejsce