Wycieczka klasy 5a i 7a

08.06.2022 10:33
      27 maja uczniowie klasy 5a i 7a uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Bolestraszyc, Przemyśla i Krasiczyna. Pierwszym punktem wycieczki było Arboretum w Bolestraszycach. Uczniowie podziwiali wspaniałą kolekcję drzew, krzewów oraz roślin zielnych. Następnie zwiedzali piękny, zabytkowy Przemyśl i oczywiście kosztowali tradycyjnych przemyskich lodów. Ostatnim punktem wycieczki był renesansowy zamek w Krasiczynie, o którym  w niezwykle ciekawy sposób opowiadał przewodnik. Główną atrakcja okazało się zwiedzanie lochów zamku.
      Uczniowie zadowoleni wrócili do domu.

SMACZNIE,ZDROWO, KOLOROWO!!!

05.05.2022 13:35
      Na  zajęciach z wychowawcą klasa 5 a samodzielnie przygotowała zdrowe i wartościowe kanapki. Własnoręcznie wykonane kanapeczki nie tylko pięknie wyglądały,ale też smakowały znakomicie! Uczniowie zgodnie stwierdzili, że takie lekcje muszą odbywać się częściej 😊

Kl. 5a życzy Wesołych Świąt

14.04.2022 22:00
      Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych klasa 5a na zajęciach z wychowawcą wycinała i kolorowała pisanki. Praca przy ozdobach była okazją do wspólnej zabawy, a także rozmowy na temat wielkanocnych zwyczajów, tych obecnych i tych zapomnianych.
      Wszystkim życzymy wesołego świętowania.

• Wigilia w 5a

17.12.2021 22:07

Projekt "Mity i bogowie greccy"

08.11.2021 15:00
      W związku z tematyką mitologiczną omawianą na lekcjach języka polskiego i historii, klasy Va i Vb przygotowały projekt "Mity i bogowie greccy". Uczniowie poznawali mitologię grecką poprzez przygotowanie i prezentację wybranych bóstw olimpijskich. Wykazali się przy tym kreatywnością i pomysłowością, a prezentacja projektów wzbudziła duże zainteresowanie wśród uczniów.